Алкотестер купити в інтернет магазині - МедІмпульс
Медімпульс
(067) 379-60-95
 • (093) 736-76-60
cart

АлкотестериПерсональний алкотестер АлкоФор 205

Персональний алкотестер АлкоФор 205

Алкотестер АлкоФор 205 - це напівпрофесійна модель алкотестера, яка може бути використана як для кон..

Ціна: 4.650.00 грн.

Показано 1 по 1 з 1 (Всього сторінок 1)

Алкотестери

Визначити вміст алкоголю в крові людини можна шляхом лабораторного аналізу крові або повітря, що видихається. Для самоконтролю рекомендується купити алкотестер в Україні — компактний, зручний у використанні та точний прилад, який легко поміститься у бардачку машини чи барсетці.

Класифікація алкотестерів

Алкотестер – спеціальний прилад, який використовується для контролю та самоконтролю. Рекомендується використовувати людям, пов'язаним із керуванням транспортом, складними механізмами, зі специфічними роботами. Використовується на підприємствах, у навчальних та розважальних закладах. Купити алкометр можна для індивідуальної перевірки підлітка, якщо виникають підозри про зловживання спиртним.

Асортимент інтернет-магазину "Medimpulse" задовольнить вимоги за будь-якими критеріями: ціна, якість, комплектація алкотестерів. На сайті можна придбати будь-які моделі приладів: індивідуальні, професійні, спеціальні. Також в асортименті індикатори, які вказують на наявність алкоголю у крові зміною кольору лампочки. Алкометр складається з двох основних частин: датчика та сенсора.

Сенсор – елемент, що відображає інформацію. Напівпровідникові сенсори встановлюють на дешеві одноразові алкометри, що не потребують калібрування. Професійні прилади комплектуються механічними сенсорами, що забезпечує їхню тривалу роботу.

Датчик - елемент, що приймає на себе вплив повітря, що виділяє з нього молекули алкоголю і передає інформацію для перетворення на сенсор. В інтернет-магазині «Medimpulse» (Дніпропетровськ) за прийнятною вартістю можна замовити алкометри з напівпровідниковими, електромеханічними та інфрачервоними датчиками.

 • Напівпровідникові датчики мають низьку вибірковість (реагують і на інші сполуки крім етанолу), вимагають частого калібрування, точність їх показань залежать від навколишнього середовища.
 • Електрохімічні алкотестери відрізняються високою вибірковістю, стабільністю та точністю. Не вимагають калібрування протягом року. Серед недорогих моделей ці вважаються найкращими.
 • Інфрачервоні датчики мають абсолютну вибірковість до етанолу. Використовуються в лабораторіях, тому що чутливі до навколишньої температури та потребують спеціальної процедури підготовки. Продаж таких алкотестерів здійснюється для стаціонарних та пересувних лабораторій.

Як працює алкотестер?

Вимірювання рівня алкоголю або визначення його наявності в організмі базується на реакції молекул етанолу з датчиком:

 • Напівпровідниковий – пориста кристалічна структура, яка змінює свою провідність під впливом молекул, змінюючи електричний струм, що відбивається відхиленням стрілки чи цифри на електронному дисплеї.
 • Електрохімічний – на одному з платинових електродів обложено каталізатор. Він входить у реакцію з етанолом і відбиває результат на цифровому датчику.
 • Інфрачервоні – пари алкоголю поглинають інфрачервоне випромінювання, змінюючи довжину хвилі.

Що впливає результати алкотестера?

Згідно з відгуками, алкотестери можуть спотворювати результати. Що ж може вплинути на їхню точність?

 • лікарські препарати на спирті, що приймаються внутрішньо або доя обробки порожнини рота;
 • квас, кефір, виноград, родзинки;
 • цукерки з коньячною чи лікерною начинкою;
 • інгаляції.

Де купити алкотестер в Україні?

Розібратися у такому асортименті приладів самостійно досить складно. Зверніться до наших онлайн-консультантів: вони запропонують варіант за прийнятною вартістю та гарною якістю, розкажуть про особливості моделі, запропонують фото в каталозі. Доставка товару здійснюється по Україні (у Київ, Одесу, Харків, Дніпропетровськ та інші міста).