Столи акушерські гінекологічні купити - МедІмпульс
Медімпульс
(067) 379-60-95
  • (093) 736-76-60
cart

Столи акушерськіСтіл "БІОМЕД" МТ400 (гідравлічний)

Стіл "БІОМЕД" МТ400 (гідравлічний)

Стіл операційний "БІОМЕД" МТ400 призначений для безпечного позиціонування пацієнта при вик..

Ціна: 62.757.00 грн.

Стіл "БІОМЕД" МТ400В (гідравлічний)

Стіл "БІОМЕД" МТ400В (гідравлічний)

Стіл операційний "БІОМЕД" МТ400В призначений для безпечного позиціонування пацієнта при ви..

Ціна: 97.812.00 грн.

Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)

Столи акушерські відносяться до спеціалізованих виробів, що застосовуються під час проведення досліджень, оперативних втручань, процедур у галузі гінекології.

Види акушерських столів

Для комфортного розміщення пацієнтів та ефективного проведення лікування, у столах передбачено регулювання висоти, положення різних секцій, опор для рук, колін та упорів для ніг. Позиціонування за висотою здійснюється за допомогою:

  • гідроприводу;
  • електропривод.

Застосування електричних двигунів дозволяє змінювати положення різних секцій та відрегулювати висоту за допомогою пульта керування. Не менш популярними є конструкції з гідроприводами, перевагою яких є повна автономність.

Повна відповідність санітарно-гігієнічним вимогам забезпечується завдяки використанню для виготовлення столів спеціальних матеріалів. Станина та тумби виготовляються із нержавіючої сталі або сталі з порошково-полімерним покриттям. Як матеріал для виготовлення матраца використовується поліуретан з покриттям з вініліскожи.

Мобільність конструкцій забезпечується наявністю коліс. Стійкого положення та надійної фіксації домагаються за допомогою опорних ніжок. Акушерські столи можуть оснащуватися спеціальними пристроями для кріплення кольпоскопа, інфузійною стійкою, а також додатковими секціями, що знімають.

Де купити?

Інтернет-магазин medimpulse.com.ua надає можливість купити акушерський стіл для лікарень. Замовити товари для медичних закладів можна доставкою у Дніпропетровськ, Київ, Харків, Одесу, Запоріжжя, Кривий Ріг та інші міста України. Щоб вибрати гінекологічний стіл, скористайтесь каталогом сайту, де ви знайдете повний опис, дізнаєтеся, скільки коштує товар, вартість доставки.