Стільці медичні купити в інтернет магазині - МедІмпульс
Медімпульс
(067) 379-60-95
  • (093) 736-76-60
cart

Стільці медичніСтілець ВС-5Р

Стілець ВС-5Р

Стілець ВС-5Р - призначений для використання в медичних закладах та служить для комфортного розміщен..

Ціна: 2.600.00 грн.

Стілець лабораторний

Стілець лабораторний

Стілець лабораторний - призначений для використання у медичних закладах та служить для комфортного р..

Ціна: 1.560.00 грн.

Стілець універсальний

Стілець універсальний

Стілець універсальний - призначений для використання в медичних закладах та служить для комфортного ..

Ціна: 1.500.00 грн.

Стілець для пологів СР

Стілець для пологів СР

Стілець для пологів СР призначений для прийняття пологів у сидячому положенні. Каркас стільця вигото..

Ціна: 2.580.00 грн.

Стілець зі спинкою стаціонарний ЦД

Стілець зі спинкою стаціонарний ЦД

Призначений для комфортного розміщення на ньому медперсоналу та пацієнта під час огляду. Габаритні р..

Ціна: 1.550.00 грн.

Показано 1 по 11 з 11 (Всього сторінок 1)

Стільці медичні призначені не тільки для комфортного розміщення медперсоналу та пацієнтів, а й для проведення медичних процедур. Санітарно-гігієнічні норми визначають цілу низку вимог до медичних стільців, незалежно від їх призначення:

  • стійкість матеріалів до дії дезінфікуючих засобів;
  • підвищена зносостійкість;
  • безпека в експлуатації.

Стійкість до дії агресивних речовин є однією з першочергових вимог, що пов'язано з регулярними прибираннями та дезінфекцією із застосуванням спеціальних засобів. Матеріали та конструкція виробів не повинні сприяти накопиченню бруду.

Меблі для лікарень повинні бути компактними і легко переміщатися. За її виробництві необхідно враховувати антропометричні чинники – відповідність фізичним параметрам людини, тобто. має бути передбачена можливість регулювання параметрів стільців. Психологічний комфорт має на увазі відсутність дратівливих колірних рішень, сторонніх запахів.

При розробці медичних меблів враховуються особливості роботи медичного персоналу, а стільці для коридорів та вестибюлів мають бути максимально комфортними, дозволяючи пацієнтам розслабитись та заспокоїтися перед візитом до лікаря.

Види медичних стільців

Основні види стільців, що застосовуються у медичних закладах:

  • лабораторні. Вироби на металевому каркасі, покритому полімерно-порошковою фарбою. Стільці медичні лабораторні мають відмінну рису – високу посадку та наявність упору для ніг. М'яка спинка та сидіння – використовується поліуретан, обтягнутий вініліскожем.
  • Універсальні. Основою виробу є металева конструкція стандартних розмірів. Спинка та сидіння обтягнуті вініліскожем.
  • Гвинтові пересувні. Існують модифікації зі спинкою та підставкою для ніг. Висота, що швидко регулюється, за допомогою повороту стільця по своїй осі. Стілець медичний гвинтовий забезпечує мобільність, займає мінімум місця, виготовлений із практичних та довговічних матеріалів.
  • Донорський із підлокітником. Призначений для зручного розміщення донора при заборі крові. Як оббивку спинки, сидіння та підлокітників використовується штучна шкіра. Має безпечну конструкцію без частин, що виступають.
  • Для пологів. Спеціальна конструкція, призначена для пологів у вертикальному положенні. У ній передбачено отвір для виходу дитини, а пологи проходять у природній позі, яку нагадує сама природа.

Інтернет-магазин medimpulse.com.ua надає можливість купити стілець медичний. Замовити товари для медичних закладів можна доставкою у Дніпропетровськ, Київ, Харків, Одесу, Запоріжжя, Кривий Ріг та інші міста України. Щоб вибрати стілець, скористайтесь каталогом сайту, де ви знайдете повний опис, дізнаєтесь, скільки коштує товар, вартість доставки.