Соска та пустушка для новонародженого купити - МедІмпульс
Медімпульс
(067) 379-60-95
 • (093) 736-76-60
cart

Дитячі соски та пустушки для новонародженихСоска латексна, 12-36 міс, ортодонт, №2, Виробник - bibi (Швейцарія)

Соска латексна, 12-36 міс, ортодонт, №2, Виробник - bibi (Швейцарія)

• Ортодонтична форма стимулює правильний розвиток прикусу • Не містить Бісфенол А та інші шкідливі р..

Ціна: 100.00 грн.

Соска силіконова 3 в 1, для пляшечок з широкою шийкою, № 2, bibi

Соска силіконова 3 в 1, для пляшечок з широкою шийкою, № 2, bibi

• Регульована швидкість потоку (1= повільна, 2= середня. 3= швидка) щодо носа дитини. • Не містить Б..

Ціна: 0.00 грн.

Соска силіконова 3 в 1, для дітей від 5 до 12 місяців, № 2, Швейцарська якість від bibi

Соска силіконова 3 в 1, для дітей від 5 до 12 місяців, № 2, Швейцарська якість від bibi

У комплекті 2 штуки • Регульована швидкість потоку (1= повільна, 2= середня. 3= швидка) щодо носа ди..

Ціна: 100.00 грн.

Соска силіконова, 0-5 міс, 3 в 1 потік, що регулюється, № 2, bibi

Соска силіконова, 0-5 міс, 3 в 1 потік, що регулюється, № 2, bibi

• Регульована швидкість потоку (1= повільна, 2= середня. 3= швидка) щодо носа дитини. • Не містить Б..

Ціна: 100.00 грн.

Показано 1 по 4 з 4 (Всього сторінок 1)

Дитячі соски та пустушки для новонароджених

Дитячі соски призначені для задоволення смоктального рефлексу у немовлят. Новонароджені малюки, які харчуються материнським молоком (грудний тип вигодовування), рідко реалізують свою потребу в смоктанні. Пустушка може знадобитися дитині на змішаному або штучному вигодовуванні, при утворенні газів (соска допомагає відводити гази), якщо малюк неспокійний, погано спить.

Пустушки для новонародженого - правила вибору

Соски для дітей вибирають за кількома критеріями:

 • матеріал виготовлення;
 • форма пустушки;
 • розмір;
 • тип захисної основи.

Кожному з перерахованих параметрів слід приділити увагу при покупці, оскільки неправильно підібрана соска для новонародженого може не сподобатися малюкові або стати причиною неправильного прикусу.

Пустушка для дітей повинна бути виготовлена з міцного безпечного матеріалу, відповідати віку малюка, чинити мінімальний тиск на ясна.

Різновиди дитячих сосок

Соски-пустушки для дитини виготовляють із гуми, латексу, силікону. Гумові вироби найдоступніші за ціною, найменш довговічні. Однак у гумових моделей є одна перевага – вони найкраще допомагають малюкам впоратися із свербінням у період прорізування зубів.

Латексна дитяча соска - сучасний різновид пустушок, у виробництві якої застосовують натуральний каучук. Модель рекомендована для новонароджених дітей, недоношених, ослаблених дітей. Виріб з латексу схильний до впливу високих температур (прямі сонячні промені, обігрівальні прилади, кип'ятіння), вимагає заміни кожні 4 тижні.

Силіконовим (синтетичним) пустушкам характерні: еластичність, пружність, гіпоалергічність. Лікарі рекомендують використовувати силіконові пустушки до появи зубів, міняти кожні 6 тижнів.

За розміром дитячі соски діляться на групи відповідно до віку дитини:

 • 0 – 3 місяці;
 • 3 – 6 місяців;
 • старше півроку.

Окрема група - для недоношених дітей, вага яких не перевищує 1750 р. Розмір соски потрібно вибирати, орієнтуючись насамперед на самого малюка, швидкість його зростання.

Ще один важливий чинник – формування правильного прикусу. У зв'язку з цим необхідно враховувати, як впливають на розвиток прикусу пустушки різної форми:

 • Класичні соски мають просту округлу форму. Фахівці вважають, що при тривалому ссанні у дитини можуть відбутися порушення розвитку прикусу.
 • Анатомічна дитяча пустушки - має з одного боку округлу, а з іншого - плескату форму, відповідає будові дитячих ясен. Така модель навпаки допомагає формуванню правильного прикусу, запобігає заковтуванню повітря.
 • Ортодонтична форма - вона також трохи плеската з одного боку, випукла з іншого, має скошений сосок. Капляподібна форма сприяє максимально зручному розташуванню пустушки в роті.

Підстави пустушки бувають найхимерніших форм та дизайну. Особливості зовнішнього вигляду впливають на вартість, хвилюють лише батьків малюка, а ось для крихти важливо, щоб захисна основа мала виріз під носиком, не тиснула, мала вентиляційні отвори. Соски бувають з кільцем і без нього.

Де купити дитячі соски?

Якщо вам потрібні якісні пустушки для новонароджених, купити їх недорого пропонує інтернет-магазин "Медімпульс" (Дніпропетровськ, Україна). У каталозі сайту можна познайомитися з описом дитячої продукції, дізнатися скільки коштує виріб, замовити товар з доставкою в Київ, Харків, Запоріжжя, Одесу, Кривий Ріг.