Сечоприймач судно для лежачих хворих купити - МедІмпульс
Медімпульс
(067) 379-60-95
  • (093) 736-76-60
cart

Сечоприймачі (судно для лежачих хворих)Сечоприймач (ємність) для збору сечі (чоловічий, 1000 мл)

Сечоприймач (ємність) для збору сечі (чоловічий, 1000 мл)

Чоловічий сечоприймач нестерильний Мочеприймачі (Качки) призначені для збору сечі при сечовипусканні..

Ціна: 80.00 грн.

Підкладне судно GP-001

Підкладне судно GP-001

Підкладне судно призначене для забезпечення умов індивідуальної санітарної гігієни лежачим хворим пр..

Ціна: 120.00 грн.

Підкладне судно не стерильне з кришкою

Підкладне судно не стерильне з кришкою

Призначено для забезпечення умов індивідуальної санітарної гігієни лежачим хворим при відправленні п..

Ціна: 0.00 грн.

Показано 1 по 3 з 3 (Всього сторінок 1)

Сечоприймачі (судно для лежачих хворих)

Сечоприймач – це спеціальний резервуар, який використовується для збирання сечі у лежачих пацієнтів, які тимчасово або постійно не можуть відвідувати вбиральню. Також рекомендується купити сечоприймач для хворих, які перенесли різні операції і з цієї причини не можуть контролювати акт сечовипускання.

Інтернет-магазин «Medimpulse» (Україна) пропонує великий вибір сечоприймачів для дорослих та дітей:

  • Судно для лежачих хворих - спеціальна ємність із пластику або металу у вигляді таза з вирізом з одного боку. Щоб використовувати підкладне судно, потрібно підняти таз, тому для пацієнтів з обмеженим рухом його застосування неприпустимо.
  • «Качка» для лежачих – удосконалене судно, яке обладнане спеціальною трубкою для прийому рідини. Качка медична має явну перевагу перед судном: шийка має спеціальну форму виходячи з анатомічних особливостей будови тіла (для чоловіків – кругла, для жінок – у вигляді поздовжнього розрізу). Наявність такої трубки дозволяє мочитися, не змінюючи положення тіла.

В умовах стаціонару застосовують приліжкові сечоприймачі. Такі моделі кріпляться до ліжка, а замінюється на медперсонал у разі наповненості. Використовуються для лежачих хворих. Для пацієнтів, які пересуваються, але не контролюють акт сечовипускання, рекомендується купити багаторазовий чоловічий сечоприймач. Характеристики його прості: це ємність з ременями для кріплення до пояса та ноги. З таким медичним обладнанням можна пересуватись, сидіти, лежати. Він абсолютно не обмежує рухів пацієнта.

Для збору сечі у маленьких дітей для аналізів або у разі повного постільного режиму використовують дитячий сечоприймач. Вони бувають універсальні (для дітей обох статей) або для дівчаток і хлопчиків згідно з анатомічними особливостями будови тіла.

Купити судно для лежачих, а також інші товари для реабілітації лежачих хворих на урологічні проблеми за прийнятними цінами можна на сайті «Medimpulse». Для зручності вибору на сайті розміщено фото, характеристики, інформація про наявність товару. Послугами магазину вже скористалися тисячі людей по всій Україні, у тому числі й до Києва, про що свідчать позитивні відгуки покупців.