Тест на інфаркт міокарда купити в інтернет магазині - МедІмпульс
Медімпульс
(067) 379-60-95
  • (093) 736-76-60
cart

Тести на інфаркт міокардаCito Test Myoglobin експрес-тест для визначення міоглобіну (цільна кров, сироватка, плазма)

Cito Test Myoglobin експрес-тест для визначення міоглобіну (цільна кров, сироватка, плазма)

CITO TEST Myoglobin – швидкий імунохроматографічний тест для якісного визначення міоглобіну з метою ..

Ціна: 120.00 грн.

Cito Test Troponin I експрес-тест для визначення тропоніну I (цілісна кров, сироватка, плазма)

Cito Test Troponin I експрес-тест для визначення тропоніну I (цілісна кров, сироватка, плазма)

CITO TEST Troponin I – швидкий імунохроматографічний тест для якісного визначення тропоніну I з мето..

Ціна: 126.00 грн.

Показано 1 по 3 з 3 (Всього сторінок 1)

Тести на інфаркт міокарда

Порушення кровопостачання серцевих м'язів, ішемія та некроз тканин – попередники інфаркту міокарда. У такому стані в крові людини змінюється концентрація міоглобіну, КК-МВ, тропоніну Т та І, АСТ, ЛДГ. Якщо купити тест на інфаркт міокарда, то в домашніх умовах можна передбачити патологію та уникнути ускладнень.

Кардіотест має низку переваг: його застосування дозволяє швидко, не виходячи з дому проаналізувати свій стан. Також відзначається прийнятна вартість виробу (ціна домашнього дослідження на порядок нижча за лабораторні дослідження). Одним із недоліків називають тривале «діагностичне вікно». Деякі білки проявляють себе лише поле 6-10 днів із моменту їх викиду в кров.

Принцип дії експрес-тесту

Тест для визначення інфаркту міокарда є імунологічним планшетом з кількома віконками (для нанесення зразка і результату). Усередині нього розміщений імунохроматографічний експрес-тест (смужка), що складається з декількох мембран, просочених комбінацією специфічних моноклональних антитіл.

При порушенні цілісності серцевого м'яза, некрозі її тканин білки вивільняються та потрапляють у кров. Якщо їхня концентрація перевищує норму, вони вступають у реакцію з антитілами, що визначаться тестом як передінфарктний стан.

Постановка тесту та оцінка результату

Купити тест на інфаркт міокарда рекомендується за будь-яких симптомів патології – загрудинного болю, перепочинку, запаморочення. Обов'язковою вважається його наявність в аптечці людей, які вже перенесли дане захворювання, а також хворіють на цукровий діабет, атеросклероз.

Для проведення аналізу потрібна венозна кров. Зразок наноситься на планшет у потрібне віконце і вже через 5-15 хвилин у другому віконці буде визначено результат:

  • Одна смужка – негативна.
  • Дві смужки – позитивний.

Тропоніновий тест при інфаркті міокарда рекомендується проводити через 6 та 12 годин після перших ознак хвороби.

Купівля тесту у «Medimpulse»

Інтернет-магазин "Medimpulse" (Україна) недорого пропонує експрес-тести на інфаркт міокарда. Перевага купівлі товару в нашому магазині полягає у прийнятній вартості, наданні повних характеристик та фото, доставці в будь-яку точку України, у тому числі й до Києва.