Дитячі ваги для новонароджених купити - МедІмпульс
Медімпульс
(067) 379-60-95
  • (093) 736-76-60
cart

Дитячі ваги для новонародженихMD 6141 Ваги дитячі електронні

MD 6141 Ваги дитячі електронні

Электронные детские весы Gamma® помогут вам контролировать вес вашего ребенка, начиная с момента его..

Ціна: 1.162.00 грн.

Показано 1 по 1 з 1 (Всього сторінок 1)

Дитячі ваги для новонароджених

З першого дня життя малюк починає активно рости, додаючи у вазі. Існують певні норми, які говорять про нормальний чи патологічний розвиток дитини. Педіатри наполягають на зважуванні не лише на плановому прийомі у лікаря, а й удома. Тому батькам рекомендується купити дитячу вагу для проведення процедури в домашніх умовах.

Сьогодні виробники пропонують дитячі ваги для немовлят із різними характеристиками – механічні чи електронні.

Плюси та мінуси механічних ваг

З механічними вагами не з чуток знайомі наші батьки. Саме ними були раніше укомплектовані всі поліклініки та пологові будинки. Згодом їх було модернізовано і сьогодні штангу з барильцями замінено на циферблат зі стрілкою.

Переваги таких ваг полягає не тільки в їх доступній широкій масі ціні. Вони прості в експлуатації, стійкі до вологи та механічних пошкоджень. До недоліків можна віднести велику вагу, що ускладнює транспортування.

Переваги використання електронних ваг

Електронні дитячі ваги показують вагу з похибкою в кілька грам, що досить важливе при контрольному зважуванні. Застосування такого приладу краще: вони багатофункціональні, точні, зносостійкі. Обладнано електронні ваги чашею, яка легко знімається та одягається. З часом, коли дитина підросте, їх можна використовувати як варіант для підлоги.

Вартість такого виробу на порядок вища за механічну, але вони користуються позитивними відгуками через наявність додаткових функцій:

  • система стабілізації ваги (якщо дитина поводиться неспокійно);
  • наявність індикатора навантаження;
  • звуковий супровід;
  • осередки пам'яті для внесення попередніх результатів;
  • функція відстеження динаміки приросту/зниження ваги;
  • немає потреби в калібруванні.

Купити ваги для новонароджених «Medimpulse»

Купити дитячі ваги для новонароджених можна в інтернет-магазині медичної техніки «Medimpulse» (Україна). Прийнятні ціни, повні характеристики товарів разом з фото, професійні консультації менеджерів, доставка до Києва та інших міст, акції та знижки, виконання гарантійних обов'язків – все це та багато іншого зробили «Medimpulse» одним із найпопулярніших магазинів в Україні.