Медичне обладнання купити в інтернет магазині - МедІмпульс
Медімпульс
(067) 379-60-95
  • (093) 736-76-60
cart

Медичне обладнання


Оберіть підкатегорію

Медичне обладнання

Інтернет-магазин «Medimpulse» (Україна) пропонує в широкому асортименті нове медичне обладнання для медичних закладів, салонів краси, спорткомплексів, для домашнього використання. До переліку запропонованих товарів входить лабораторне, діагностичне та терапевтичне обладнання імпортного та вітчизняного виробництва. Все обладнання сертифіковане, відповідає ГОСТам та вимогам медичних співробітників.

В асортименті запропоновано обладнання для лікарні з кардіологічними відділеннями:

Портативні та електричні багатоканальні кардіографи, які застосовуються для проведення кардіограми (ЕКГ) серця. На сайті є моделі, які застосовуються в домашніх умовах, машинах швидкої допомоги, що працюють автономно. Або стаціонарні, які підключаються до мережі та встановлюються у реанімаціях, операційних, палатах інтенсивної терапії. У цьому розділі можна вибрати супутні товари: термопапір, гель для УЗД-діагностики.

Пропонується широкий вибір дефібриляторів – обладнання для надання першої медичної допомоги людині із зупинкою серця. У магазині можна купити портативні (для карет швидкої допомоги) та стаціонарні моделі. Позитивними відгуками користуються автоматичні пристрої, які самостійно визначають силу розряду.

Пульсоксиметр – для контролю рівня кисню в крові пацієнта. Використовується в кардіології, хірургії, акушерській практиці для лежачих хворих у стані коми.

Для відділень хірургії можна купити медичне обладнання та інструменти:

Хірургічні коагулятори – прилади, які використовуються для швидкої та безпечної зупинки кровотечі під час оперативного втручання, провести коагуляцію, розріз, епіляцію.

Для кабінетів фізіотерапії та домашнього використання є гідромасажні ванни, апарати для фізіопроцедур, лазерне обладнання для чиски обличчя.

У широкому асортименті запропоновані інструменти та витратні матеріали – шприци, скальпелі, рукавички. Для обслуговування пацієнтів – сечоводи, штативи для крапельниць, інфузійні стійки.

Інтернет магазин медичного обладнання «Medimpulse» має ряд переваг:

прийнятні ціни на медобладнання вітчизняного та імпортного виробництва;

надання повної інформації про товар: фото, характеристики, наявність, термін доставки;

виконання гарантійних зобов'язань перед покупцем;

доставка у всі регіони України, у тому числі до Києва;

постійно діючі акції;

продаж сертифікованої продукції.