Товари для медичних закладів - МедІмпульс
Медімпульс
(067) 379-60-95
  • (093) 736-76-60
cart

Медичним установам


Оберіть підкатегорію

Товари для медичних закладів – це широкий спектр обладнання та пристроїв, меблі, витратні матеріали, що застосовуються під час проведення медичних процедур, а також одяг та вироби, необхідні для дотримання санітарно-гігієнічних норм.

Асортимент товарів для медичних закладів складається з виробів одноразового та багаторазового використання.

Товари медичним установам – основні категорії

До цієї групи входять вироби, які використовуються безпосередньо під час проведення лікувальних заходів та мають допоміжну функцію:

  • кисневе обладнання;
  • меблі;
  • одяг;
  • витратні матеріали;
  • обладнання;
  • засоби для дезінфекції;

Кисневе обладнання представлене різними моделями концентраторів та генераторів, які здатні виробляти висококонцентрований кисень (до 96 відсотків). Вони можуть застосовуватися як елементи наркозної системи або системи штучної вентиляції легень.

Медичні меблі використовуються для всіх видів лікувально-оздоровчих закладів та включають обладнання для операційних, стоматологічних та косметологічних кабінетів. До цієї категорії входять кушетки, крісла, шафи (для одягу, інструментів, препаратів), ширми, операційні столи та багато іншого.

Медичний одяг – це костюми та халати для лікарів та персоналу, що відрізняються високими експлуатаційними, захисними та гігієнічними властивостями, які зберігаються протягом усього терміну їх експлуатації.

До витратних матеріалів відносяться товари санітарно-гігієнічного призначення (бахили, рукавички, бинти) та різні вироби, які застосовуються під час проведення процедур, надання допомоги хворим та ін.

Обладнання – група товарів необхідних для оснащення медустанов та застосовуваних у відділеннях функціональної діагностики, хірургії та реанімації, рентгенології, стоматології, косметології та ін.

Дезінфікуючі засоби призначені для знищення патогенних та умовно-патогенних мікроорганізмів з метою запобігання зараженням та епідеміям захворювань.

Де купити?

Інтернет-магазин medimpulse.com.ua пропонує якісні товари для медичних закладів. Замовити товари для медичних закладів можна доставкою у Дніпропетровськ, Київ, Харків, Одесу, Запоріжжя, Кривий Ріг та інші міста України. Щоб вибрати товари скористайтесь каталогом сайту, де ви знайдете повний опис, дізнаєтеся скільки коштує виріб, вартість доставки.