Товари для діабетиків купити в інтернет магазин МедІмпульс
Медімпульс
(067) 379-60-95
 • (093) 736-76-60
cart

Товари для діабетиків


Оберіть підкатегорію

Цукровий діабет – одне з найпоширеніших ендокринних захворювань, пов'язане з порушенням засвоєння глюкози та подальшим розвитком гіперглікемії та хронічного порушення обміну речовин. Причина захворювання - недостатня секреція інсуліну підшлунковою залозою або його низька якість.

Факторами, що суттєво підвищують ризик розвитку захворювання, є надмірна маса тіла, літній вік, спадковість. Основні симптоми цукрового діабету - сухість шкірних покривів, порушення роботи органів зору, підвищена дратівливість, біль у животі та ін. За наявності одного або кількох зазначених симптомів, ми рекомендуємо пройти обстеження. , замовити які можна з доставкою в будь-яке місто України, в тому числі Дніпропетровськ, Київ, Харків, Одесу, Запоріжжя. Магазин для діабетиків здійснює доставку кур'єром або однією з транспортних компаній.

Товари для діабетиків – основні категорії

До цієї групи входять товари, що використовуються для самоконтролю, а також засоби для ін'єкцій інсуліну:

 • глюкометри;
 • інсулінові шприци;
 • шприц-ручки;
 • інсулінові помпи;
 • ланцетні пристрої.

Витратні матеріали:

 • ланцети для глюкометрів;
 • голки для шприц-ручок;
 • тест-смужки для глюкометра;
 • для інсулінових помп.

Існують певні норми вмісту цукру на крові. Для здорової людини це 3,3-3,5 ммоль/л, переддіабетний стан – 5,5-6,0 ммоль/л, при цукровому діабеті рівень становить 6,1 ммоль/л та вище. Для самостійного контролю рівня цукру використовують спеціальні прилади – глюкометри. Процедура вимірювання виконується наступним чином: пристрій вставляється тест-смужка, після чого відбувається самотестування приладу з видачею сигналу готовності. На наступному етапі використовується ланцетний пристрій (для безпеки, рекомендуємо для кожного проколу використовувати новий ланцет) – його підносять до пальця і після взводу курка за допомогою спеціальної кнопки здійснюють прокол шкіри. Краплю крові, що з'явилася, наносять на тест-смужку і через кілька секунд прилад видає результати експрес-аналізу.

При перевищенні норм вмісту цукру, визначених для здорової людини, ін'єкції виконують інсуліном (діабет 1 типу). Для цього застосовують товари для діабетиків: інсулінові шприци, шприц-ручки чи інсулінові помпи.

Принцип дії та застосування шприца-ручки

Зовні такий пристрій нагадує звичайну чорнильну ручку, яка широко використовувалася у минулому столітті. Усередину шприца вставляється інсулінова капсула. Один кінець ручки оснащений тонкою голкою, а інший – коліщатком з дозатором. Змінюючи положення останнього, ви визначаєте кількість інсуліну, яка буде використана для ін'єкції.

Повертаючи дозатор, можна чути характерні клацання, що дозволяє використовувати пристрій навіть при недостатньому освітленні. Далі голка вводиться у підшкірний шар, але в ручці натискається кнопка, розташована її зворотному кінці. Голки шприц-ручок з часом тупляться, тому вимагають періодичної заміни. Якщо використано не всю кількість, що міститься в капсулі інсуліну, за допомогою інсулінового шприца можна вибрати його залишки. У період між ін'єкціями на голку необхідно надягати передбачений для цього ковпачок.

Принцип дії та застосування інсулінової помпи

Інсулінова помпа є невеликим апаратом з автономним живленням, який дозволяє вводити необхідну кількість інсуліну в певних дозах користувачем і з встановленою періодичністю. Параметри, як правило, налаштовує лікар пацієнта.

Помпа складається з наступних складових частин:

 • помпи - насос, що подає інсулін;
 • пристрої управління - мінікомп'ютера, керуючий помпою;
 • картриджа - ємності, що містить інсулін;
 • інфузійного комплекту – до його складу входить голка та трубка для з'єднання з картриджем.

Катетер фіксується пластиром у місці, куди пацієнт зазвичай виконує інсулінові ін'єкції (стегна, плечі тощо). Апарат закріплюється на поясі пацієнта. Картридж підлягає заміні відразу після його випорожнення.

Використання помпи дуже часто практикується у дітей, оскільки їх організм потребує невеликої дози та похибки тут неприпустимі. Пристрій дозволяє вводити ліки з високою точністю.

Де придбати товари для діабетиків?

Інтернет-магазин МедІмпульс для діабетиків пропонує весь спектр витратних матеріалів для помпи, серед яких спеціальні сенсори, які використовуються в системах моніторингу рівня глюкози, а також інфузійні комплекти.

Наш сайт – це місце, де можна купити будь-який з необхідних діабетикам товарів, вибрати товари для діабетиків ви зможете в зручному каталозі, що містить докладний опис, відомості про те, скільки коштує товар. Інтернет магазин для діабетиків з доставкою по всій Україні: Київ, Дніпропетровськ, Одеса, Запоріжжя, Кривий Ріг.