Небулайзери інгалятори купити в інтернет магазині - МедІмпульс
Медімпульс
(067) 379-60-95
  • (093) 736-76-60
cart

Небулайзери (інгалятори)


Оберіть підкатегорію

Небулайзер (інгалятор) – спеціальний пристрій для проведення інгаляцій, що забезпечує дрібнодисперсне розпилення лікарських засобів. Основне призначення небулайзера: лікування та профілактика респіраторних захворювань, усіляких порушень функцій дихальної системи.

Механізм дії небулайзерів

Принцип дії небулайзера ґрунтується на дисперсному розкладанні препаратів, які у вигляді аерозолів подаються пацієнтові. Невеликий розмір часток, що розпиляються, дозволяє впливати на всі ділянки дихальної системи, з максимально швидким засвоєнням лікарського засобу.

Купити інгалятор для домашнього користування, дитячі інгалятори можна в інтернет-магазині medimpulse.com.ua, який пропонує широкий спектр якісних товарів медичного призначення та товарів для здоров'я, замовити які можна з доставкою в будь-яке місто України, в тому числі в Дніпропетровськ, Київ, Харків, Одеса, Запоріжжя. Дізнатися ціну товару, що зацікавив вас, вартість доставки, можна у наших консультантів у телефонному режимі.

Види небулайзерів

В інтернет-магазині Medimpulse доступні такі види небулайзерів:

  • Компресорні. Принцип дії даних приладів заснований на перетворенні рідини на аерозоль під впливом стисненого повітря або кисню. Саме тому їх важко назвати безшумними. Складаються вони з двох частин: ємності для розчину та компресора. При взаємодії рідини та потоку повітря утворюється «хмара», а для фільтрації великих частинок використовується спеціальна заслінка. Це універсальніші апарати, порівняно з ультразвуковими, у яких можна використовувати практично будь-які засоби. Компресорні пристрої поділяються на чотири підвиди: конвекційні, з ручним керуванням, подихом, що активуються, дозиметричні.
  • Ультразвукові. Аерозольна хмара у таких апаратах утворюється завдяки впливу на розчин ультразвукових хвиль певної частоти. Це безшумні та продуктивні прилади, які дозволяють отримувати «хмару» з розміром частинок не більше 5 мкм, що легко проникають у трахею та бронхи, але не досягають бронхіол. Ультразвукові небулайзери не підходять для розпилення антибіотиків, кортикостероїдів, засобів для розрідження мокротиння.
  • Електронно-сітчасті. Це найбільш універсальні апарати, які призначені для розпилення будь-яких лікарських засобів та абсолютно безшумні. Їхня робота заснована на просуванні через вібруючу мембрану робочого розчину. Розміри частинок тут змінюються від 0,5 до 10 мкм. Використовувати такі прилади можна навіть у положенні лежачи.
  • Парові. Найпростіший з інгаляторів, в якому робочий розчин підігрівається до заданої температури, а пара, що утворюється, надходить через трубку в маску. Застосовується для розрідження та виведення мокротиння.
  • Сольові інгалятори – їх застосування показано пацієнтам з алергічними реакціями на лікарські засоби, ефірні олії. У таких пристроях повітря збагачується кристалами солі.

Практично всі виробники комплектують інгалятори кількома насадками:

  • Лицьові маски (дитячі та для дорослих). Оптимальний варіант для проведення процедури у лежачих хворих та дітей молодшого віку.
  • Мундштуки. Найбільш економічний спосіб інгаляції, який підходить для дітей віком від 5 років і дорослих.
  • Назальні насадки. Тонкі трубочки для носа, завдяки яким аерозоль впливає безпосередньо на слизові оболонки, гортані. Використовуються на лікування ринітів.

Схема осідання лікарських засобів у верхніх та нижніх дихальних шляхах залежно від розміру частинок аерозолю.Де придбати небулайзер (інгалятор)?

Наш сайт – це місце, де можна купити весь спектр товарів для здоров'я, вибрати які ви зможете в зручному каталозі, що містить докладний опис, фото, відомості про те, скільки коштує товар. Як правильно вибрати небулайзер вам підкажуть наші менеджери. У нас можна придбати за недорогою ціною з доставкою по Україні: Києві, Дніпропетровську, Харкові, Запоріжжі, Одесі