Експрес тести на віч купити в інтернет магазині - МедІмпульс
Медімпульс
(067) 379-60-95
  • (093) 736-76-60
cart

Експрес тести на венерологічні захворюванняCito Test HIV 1/2 Експрес-тест для діагностики ВІЛ-інфекції 1 та 2 типу (кров, сироватка, плазма) 4820235550110

Cito Test HIV 1/2 Експрес-тест для діагностики ВІЛ-інфекції 1 та 2 типу (кров, сироватка, плазма) 4820235550110

Сучасні досягнення в медицині надають нам унікальні можливості, про які ми не могли і мріяти лише як..

Ціна: 180.00 грн.

CITO TEST Syphilis №1

CITO TEST Syphilis №1

CITO TEST Syphilis – імунохроматографічний тест для якісного визначення антитіл IgG та IgM до Trepon..

Ціна: 96.00 грн.

Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)

Експрес тест на віч

Експрес-тести на інфекції використовуються в ургентній медицині, коли терміново потрібне хірургічне втручання та немає часу чекати на результати з лабораторії. Застосовуються ці смужки в каретах швидкої допомоги при відкритих ранах із зовнішньою кровотечею. Незамінні вони під час обстеження донорів крові чи органів під час проведення профоглядів. Купити експрес-тест на венеричні захворювання рекомендується після незахищеного статевого акту, інших контактів з інфікованою людиною.

Експрес тести на віч у «Medimpulse»

В інтернет-магазині «Medimpulse» (Україна) запропоновано великий вибір тестів для виявлення наступних інфекційних захворювань:

  • вірусних – герпес, гепатит В та С, ВІЛ;
  • бактеріальних – сифіліс, гонорея, уреаплазмоз, мікоплазмоз, донованоз, хламідіоз, гранульома;
  • протозойних – трихомоніаз;
  • грибкових – кандидоз (молочниця).

Як це працює

Принцип роботи аналізатора досить простий: його поверхню нанесений склад зі специфічними антитілами. Вступаючи в реакцію з біологічною рідиною (сеча, кров, кал, слина), вони змінюють своє забарвлення. Результат визначається візуально – за кількістю та кольором забарвлений смужок, розташованих у реакційній зоні.

Переваги експрес-тестів на інфекції

Експрес-тест на статеві інфекції за достовірністю прирівнюється до лабораторного ІФА (імуноферментного аналізу). Але, крім високої достовірності результатів, він має ще ряд переваг:

  • Оперативність. Результати аналізу експрес-тест на сифіліс будуть відомі вже через кілька хвилин. У середньому це 4-15 хв., Залежно від досліджуваного захворювання та чутливості аналізатора.
  • Анонімність. Результати будуть відомі лише людині, яка зробила аналіз.
  • Вартість. Порівняно з лабораторними дослідженнями експрес-тести коштують недорого та доступні широким масам населення.
  • Доступність. Купити аналізатор можна в аптеці чи інтернет-магазині. В Україні вони відпускаються без рецепта лікаря.
  • Простота застосування. Більшість тестів можна провести вдома самостійно, без певних навичок, медичної освіти.

Експрес-тести зручні у використанні - тому вони користуються позитивними відгуками медичного персоналу інфекційних лікарень, лабораторій та звичайних користувачів.

Купити експрес тест на віч

В інтернет-магазині «Medimpulse» можна придбати експрес-аналізатори на мультиінфекцію з різними характеристиками: серед них тест на ротавірусну інфекцію, тести на інфекційні захворювання, що передаються парентеральним і статевим шляхом, при прямому і вертикальному контакті.

Для простоти вибору на сайті розміщена повна інформація про продукцію, інструкцію, фото. Доставка здійснюється у всі регіони, у тому числі і в Київ, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Одесу.