Публикации страница 1 - интернет магазин МедИмпульс
Медімпульс
(067) 379-60-95
  • (093) 736-76-60
cart

Публікації

Класифікатор артеріального тиску на MedImpulse

23/02/2024

Вітаємо на веб-сайті MedImpulse - вашому провідному джерелі інноваційних рішень для здоров'я серця та судин! У світі, де артеріальний тиск грає ключову роль у підтриманні нашого благополуччя, ми пропонуємо вам ознайомитися з сучасним підходом до вимірювання тиску за стандартами Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я (ВООЗ).

До вашої уваги високотехнологічний вимірювач артеріального тиску MB321, який впроваджує інноваційні технології для точного вимірювання тиску. У нашому ексклюзивному інтернет-магазині MedImpulse ви знайдете не лише якісні медичні прилади, але і інформаційні ресурси для ефективного контролю вашого серцево-судинного здоров'я.

Долучайтесь до нас у подорожі до здоров'я і зручності!

Як Розшифрувати Штрих-код EAN-13: Детальний Посібник та Коди Країн

08/02/2024
Штрих-код EAN-13 визнаний як один з найефективніших засобів ідентифікації товарів у всьому світі. Цей 13-значний код містить в собі важливі дані про виробника та його товари. У нашому детальному посібнику ми розглянемо структуру EAN-13, методи розшифрування інформації, закодованої в цьому штрих-коді, а також приведемо перелік кодів країн, які використовуються у цьому стандарті. Розкрийте та розумійте всі тонкощі цього популярного інструмента ідентифікації, щоб забезпечити ефективне використання у сфері логістики, торгівлі та інших галузях.

Глюкоза

24/06/2019

В організмі людини глюкоза є основним і найбільш універсальним джерелом енергії для забезпечення метаболічних процесів. При цукровому діабеті необхідно контролювати рівень глюкози у крові.

Медики кажуть, що ці хвороби бояться кави, як вогню

15/06/2019

Що може бути краще, ніж почати день зі смаку ароматної терпкої кави? Останні опитування Gallup показують, що 60% дорослого населення випивають у середньому одну чашку кави на день. Більше того, чверть визнають, що це є залежність. Така кількість любителів кави не дивна. Що дивно, так це дізнатися, що кава може бути корисною для вашого здоров'я!

КОЛИ ЧАС ЙТИ ДО ЛІКАРЯ: ТОП-5 ПРИЧИН НАБРЯКІВ НІГ

06/05/2019

Набряки ніг, як правило, не супроводжуються сильним болем, завдаючи лише візуальний дискомфорт. "Ну не влізла сьогодні в улюблені туфлі", "ну тисне взуття влітку", але чи це нормально?

День діабету 2019 року у місті Дніпро.

11/04/2019

Дізнайтеся актуальні питання, пов'язані з діабетом, отримайте свіжі новини. Дізнайтеся, як підтримати здоров'я і залишитися здоровим.

Типи діабету

03/04/2019


Про діабет

02/04/2019

Цукровий діабет - це ціла група захворювань, основною ознакою яких є високий рівень глюкози в крові (або по-науковому гіперглікемія: "гіпер" - великий, "глік" - солодкий, "емія" - кров).

Використовуй помпу інсуліну по максимуму: базальні профілі і тимчасова базальна швидкість

30/03/2019

Багато користувачів інсулінової помпи використовують лише частину можливостей. Часто багато хто і не підозрює про наявність розширених можливостей, або банально не вміє ними користуватися. Розбираємось в основах та прокачуємо навички, щоб повністю використати закладений потенціал.

Які аналізи здають на рак: лабораторна діагностика онкологічних захворювань

16/02/2019
Рак – це захворювання, яке потребує комплексного підходу до діагностики. Достовірно поставити такий діагноз можна лише після комплексу досліджень. Але запідозрити це захворювання допоможуть звичайні аналізи, які легко пройти практично у будь-якій лабораторії. Саме лабораторна діагностика допомагає визначити, з яким органом пов'язані можливі проблеми, і вже цілеспрямовано шукати їхню причину.
Показано 1 по 10 з 128 (Всього сторінок 13)