Ширми медичні купити в інтернет магазині - МедІмпульс
Медімпульс
(067) 379-60-95
  • (093) 736-76-60
cart

Ширми медичніШирма медична ШБ (2-3)

Ширма медична ШБ (2-3)

Для візуального поділу простору в приміщенні окремі непрозорі частини необхідно купити ширму медичну..

Ціна: 1.770.00 грн.

Ширма Ш (1-5)

Ширма Ш (1-5)

Для візуального поділу простору в приміщенні на окремі непрозорі частини необхідно придбати медичну ..

Ціна: 1.560.00 грн.

Показано 1 по 4 з 4 (Всього сторінок 1)

Перші ширми з'явилися торік у 7 столітті до нашої ери Китаї. Після цього вони розпочали свою впевнену ходу по всьому світу, але до Європи були завезені лише у 17 столітті. Просунуті європейці дуже швидко знайшли ним застосування та використовували для роботи з простором у найрізноманітніших інтер'єрних рішеннях. Пізніше ширми стали застосовуватися відповідно до їхнього основного призначення і виявилися добрим і вигідним рішенням для великих площ з погано продуманими принципами зонування. Замість будівництва дорогих і громіздких конструкцій в більшості випадків було вигідніше встановити ширму.

Простір, який відокремлювався з її допомогою, міг використовуватися найрізноманітніших цілей. Це столові зони, роздягальні, місця відпочинку і т.д. У медичних закладах ширма також зайняла почесне місце. Вона дозволяє швидко та без великих капіталовкладень розмежувати простір для проведення лікувально-профілактичних заходів та створення необхідного психологічного комфорту для лікаря та пацієнтів.

Ширми медичні – основні види

Ширми для медичних закладів відрізняються такими характеристиками:

  • кількістю секцій (1, 2, 3 та більше секцій);
  • матеріалом виготовлення.

Найпростіша конструкція – ширма медична односекційна. Виготовляються із металевого профілю, захищеного покриттям із порошково-полімерної фарби. Такі вироби містять мінімум конструкційних елементів, мобільні (оснащуються колесами), можуть піддаватися багаторазовій обробці матеріалами, що дезінфікують.

Ширма медична 2-х секційна складається з двох елементів, що з'єднують елементи яких дозволяють встановлювати стулки під будь-яким кутом. Для виготовлення застосовуються ті ж матеріали, що й для односекційних виробів. Для простого переміщення оснащуються колесами.

Ширма медична 3-х секційна, а також вироби з великою кількістю стулок мають ті ж конструкційні рішення, що й одностулкові вироби. Для можливості переміщення масивніших конструкцій застосовуються до 6 здвоєних коліс, оснащених системою блокування.

Як основні матеріали виготовлення всім моделей медичних ширм використовуються матеріали, стійкі до механічних ушкоджень, дії агресивних речовин. Каркаси виготовляються із сталі та покриваються порошково-полімерними складами, здатними забезпечити надійний захист та високі естетичні характеристики виробів. Для виготовлення тканинних екранів застосовують непрозорі полівінілхлоридні тканини, які добре очищаються, не руйнуються при обробці препаратами, що дезінфікують.

Де купити?

Інтернет-магазин medimpulse.com.ua пропонує якісні та функціональні ширми медичні, купити які можна з доставкою у Дніпропетровськ, Київ, Харків, Одесу, Запоріжжя, Кривий Ріг та інші міста України. Щоб вибрати та замовити медширми скористайтесь каталогом сайту, де ви знайдете повний опис, дізнаєтесь, скільки коштують товари для медичних закладів, вартість доставки.