Іонізатор повітря купити в інтернет магазині - МедІмпульс
Медімпульс
(067) 379-60-95
  • (093) 736-76-60
cart

Іонізатори повітряАроматичний засіб AirComfort HDL Lemon

Ароматичний засіб AirComfort HDL Lemon

Забезпечує безперервний ароматичний та освіжаючий ефект. Очищає та відновлює чисте повітря у приміще..

Ціна: 176.00 грн.

Зволожувач повітря Berg HQ-608 D

Зволожувач повітря Berg HQ-608 D

Характеристики та опис Berg HQ-608D Зволожувач з електронним керуванням для використання у приміщен..

Ціна: 850.00 грн.

Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)

Лідери продажу

Іонізатори повітря

Купити іонізатор повітря рекомендовано мешканцями задушливих мегаполісів, особливо алергікам та сім'ям з маленькими дітьми. Зумовлено це високою зашлакованістю повітряних потоків, незбалансованим вмістом позитивних та негативних іонів. Іонізатор повітря – це спеціальний прилад, який генерує ті самі іони, тим самим покращуючи мікроклімат у приміщенні.

Згідно з відгуками, повітря в приміщенні після іонізації стає відчутніше чистіше і свіжіше, зникають неприємні запахи, пил осідає, а бактерії, що викликають алергію та захворювання, гинуть. Активне застосування іонізаторів обумовлено прийнятною ціною, низьким рівнем шуму, що видається, і економічністю.

Іонізатори повітря для будинку підбираються за кількома критеріями:

  • Основна характеристика – це концентрація іонів, тобто кількість, яку прилад здатний регенерувати на відстані 1-2 метри навколо себе. Кількість іонів не повинна перевищувати 50 тис. од. на 1 см3. В іншому випадку очищувач повітря принесе більше шкоди, ніж користі.
  • Відстань, на яку поширюється дія іонізатора. Не рекомендується встановлювати його ближче ніж на 2 метри від робочого або спального місця.
  • Купуючи прилад, важливо врахувати, на яку площу розраховано його дію.
  • Максимально допустимий час дії.

Режим роботи пристрою може задаватися людиною або бути встановленим в автоматичному режимі. З огляду на це імпульсний іонізатор має переваги над безперервним: він не вимагає встановлення програми або механічного відключення.

Крім вище перерахованих характеристик, можна враховувати й інші, що не впливають на функціональність приладу. Це наявність дисплея для відображення будь-якої інформації, датчики забруднення повітря, пульт дистанційного керування.

Де купити іонізатор повітря?

Інтернет-магазин «Medimpulse» в Україні пропонує великий вибір приладів, що надають позитивну дію на мікроклімат у приміщення. У розділі ви зможете знайти такі прилади, як очищувач повітря, зволожувач повітря, озонатор, очищувач повітря для автомобіля, а також прилади комплексної дії, які очищають, зволожують, ароматизують і мають бактерицидну дію. На сайті розміщено фото приладів та технічні характеристики. Доставка товару здійснюється по всій території України (Одеса, Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя).