Медичний одяг купити в інтернет магазині - МедІмпульс
Медімпульс
(067) 379-60-95
  • (093) 736-76-60
cart

Медичний одяг


Оберіть підкатегорію

Медичний одяг – це не просто спецодяг, який відповідає суворим вимогам. Це насамперед імідж медичного закладу, який представляють старший та молодший медперсонал. Більше того, купити медичний одяг рекомендовано студентам медичних ВНЗ, фармацевтам, працівникам швидкої допомоги та деяких салонів краси.

Медичний одяг в інтернет-магазині «Medimpulse» пропонує широкий асортимент за доступними цінами. Вона відповідає всім вимогам, що висуваються до неї: простий крій, мінімалізм, ергономічність, антистатистичний і крововідштовхувальний ефект, проста і легка дезінфекція. Ці характеристики дозволяють виглядати представникам медицини та фармацевтики представницько, почуватися впевнено та захищено, про що говорять позитивні відгуки задоволених покупців.

До переліку медичного одягу входить понад 20 найменувань, об'єднаних у групи:

Медичні халати – одяг для медсестер, санітарок та лікарів. Традиційно виконані у білому кольорі, але зараз це не є обов'язковою умовою. Крій халатів простий: вони не приталені, щоб не обмежувати рухи, застібаються на гудзики, мають кілька кишень, у тому числі й нагрудну.

Медичні костюми, що складаються з сорочки без гудзиків та заклепок та штанів, є відмінною рисою хірургів. Зважаючи на їх практичність та зручність (що є незаперечною перевагою) їх носять лікарі іншої спеціалізації, хоча для них це не є обов'язковою умовою.

Медичне взуття - легке і практичне, на м'якій підошві, що не ковзає. Виконана з матеріалів, що дихають, без зайвих застібок і блискавок.

Доповнюється образ медичного співробітника аксесуарами – жилети, шапочки, пов'язки, рукавички.

Вся продукція, яку пропонує інтернет-магазин, є на фото. Детальний опис, колірну гаму та наявність розмірів можна дізнатися у консультантів.

Де придбати медичний одяг

Інтернет-магазин «Medimpulse» (Україна) – це прийнятні ціни, якість та доставка по Україні. Для постійних та потенційних покупців передбачені знижки, акції, що діють, розпродажі. Переваги співпраці з нами вже оцінили медичні заклади Дніпропетровська та Києва.