Ртутні термометри, ртутний градусник в інтернет магазині - МедІмпульс
Медімпульс
(067) 379-60-95
  • (093) 736-76-60
cart

Ртутні термометриРтутний термометр - класичний у футлярі Medicare

Ртутний термометр - класичний у футлярі Medicare

Призначення: Ртутні термометри для вимірювання температури тіла є найбільш поширеними в медицині та ..

Ціна: 0.00 грн.

Показано 1 по 1 з 1 (Всього сторінок 1)

Ртутний термометр

Медичний ртутний градусник - це спеціальний прилад, що вимірює температуру тіла людини. Термометр з ртуттю всередині з'явився один із перших, і, незважаючи на достаток нових моделей, все ще користується попитом на ринку України.

Як працює ртутний градусник

Класичний ртутний термометр – це скляна вакуумна порожнина зі шкалою до 420 Цельсія, та трубкою з резервуаром на кінці, наповненим ртуттю. Сьогодні ртуть все частіше намагаються замінити на менш небезпечну для здоров'я людини рідину – сплав галінстану. Купити ртутний термометр рекомендується не для дитячого використання: скляна колба приладу тендітна, сприйнятлива до ударів. Також бентежить час вимірювання температури - 10 хвилин, що для невеликих непосід досить довго.

Застосування такого термометра різноманітне: вимірювати температуру з його допомогою можна орально, ректально, анально та в пахвовій западині.

В інтернет-магазині «Medimpulse» можна купити ртутний градусник для домашнього та професійного використання (для медичних закладів, шкіл, садків). Позитивні відгуки про ці прилади залишають медичні співробітники: при точному дотриманні інструкції пацієнтом результати вимірювання завжди точні.

Переваги використання ртутного градусника

Перевагами цього приладу можна назвати:

  • прийнятна вартість;
  • тривалий термін експлуатації;
  • відсутність необхідності міняти батареї;
  • простота застосування;
  • висока точність, достовірність результатів;
  • несприйнятливість до навколишніх факторів, що впливають на показники;
  • проста дезінфекція.

Купити ртутний градусник у магазині «Medimpulse»

Різновидів градусників   ртутних не існує: всі вони мають однакові характеристики, і метод їх використання теж один. Для забезпечення безпеки під час зберігання, транспортування градусники комплектуються пластмасовими чохлами.

Інтернет-магазин «Medimpulse» пропонує ртутні градусники за прийнятною ціною з доставкою в Україну по всіх містах. Всю інформацію про товарну позицію (фото, характеристика) ви зможете знайти на сайті компанії. Доставка здійснюється в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу та інші міста України.