Товари для реабілітації купити в інтернет магазині - МедІмпульс
Медімпульс
(067) 379-60-95
  • (093) 736-76-60
cart

Товари для реабілітації


Оберіть підкатегорію


Поручень пристінний King, 45 см (King-45B-1)

Поручень пристінний King, 45 см (King-45B-1)

Характеристики Довжина – 45 см Діаметр трубки – 3,7 см Відстань від стіни – 4 см Матеріал: ABS-пласт..

Ціна: 329.00 грн.

Поручень пристінний King, 60 см (King-60B-1)

Поручень пристінний King, 60 см (King-60B-1)

Характеристики Довжина – 60 см Діаметр трубки – 3,7 см Відстань від стіни – 4 см Матеріал: ABS-пласт..

Ціна: 399.00 грн.

Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)

Легкі та надійні товари для реабілітації: милиці, тростини, ходунки. Товари для реабілітації є необхідним пристосуванням, які допомагають впевнено пересуватися людям похилого віку, пацієнтам, які перенесли травми опорно-рухового апарату, інсульту та різних операцій. Легка тростина додасть впевненості під час ходьби. Милиці послужать надійною опорою при ходьбі та стоянні. Ходунки виконують функцію переставної опори для самостійного пересування людини.

Однак засоби реабілітації мають набагато ширший спектр дії, ніж просто опора у самостійній ходьбі.

Різновиди товарів для реабілітації

Під реабілітацією розуміють комплекс медичних, психологічних заходів, вкладених у відновлення, підтримку здоров'я пацієнта. Один із факторів повноцінного догляду за хворими та інвалідами – забезпечення їм максимально комфортних умов життя. З цією метою було створено технічне, побутове, медичне обладнання для інвалідів різного призначення, функціоналу та вартості. Серед них:

  1. Кошти для самостійного пересування.
  2. Санітарні пристрої.
  3. Помічники у побуті.
  4. Дитяче встаткування.

До першої категорії належать згадані раніше тростини для ходьби, милиці, ходунки для інвалідів та людей похилого віку. Вони створюють додаткову опору при пересуванні, рекомендовані в період відновлення після травми, при обмежених фізичних можливостях, у тому числі у похилому віці. Ще один вид обладнання – інвалідні візки. Вони показані людям з обмеженими фізичними можливостями із ДЦП, після інсульту, травмою, функціональними порушеннями хребта, нижніх кінцівок.

Санітарні товари для реабілітації покликані полегшити догляд пацієнта. Їх вибір залежить від стану хворого та його фізичних можливостей. Наприклад, людині, обмеженій у русі, але здатній сідати зі сторонньою допомогою незамінним помічником стане крісло – туалет для інвалідів. Його можна використовувати в санітарних цілях, а також для самостійного пересування по дому. Для лежачих хворих було створено протипролежневі матраци.

У побуті найпростіші речі людям з обмеженими фізичними можливостями даються важко. Однак спеціальні пристрої для інвалідів (підйомники, меблі з регульованою конструкцією, сходи для ванної) вирішують для них багато проблем.

В окремій категорії знаходиться обладнання для реабілітації дітей із ДЦП та іншими вродженими фізичними порушеннями.

Де придбати товари для інвалідів за доступною ціною?

Інтернет-магазин medimpulse.com.ua (Україна, Дніпропетровськ) пропонує недорого придбати засоби медичної реабілітації інвалідів для дітей та дорослих. Скільки коштує виріб, його характеристики ви знайдете у каталозі на нашому сайті. Замовити товари можна з доставкою в Київ, Одеса, Харків, Кривий Ріг, Запоріжжя, інші міста.