Інструменти для манікюру купити в інтернет магазині - МедІмпульс
Медімпульс
(067) 379-60-95
  • (093) 736-76-60
cart

Манікюрні інструментиКомплект насадок набору для манікюру та педикюру Gamma MD6042

Комплект насадок набору для манікюру та педикюру Gamma MD6042

Отправка по предоплате!Комплектация1) Принадлежность для очищения ногтей после их подпиливания.2) Кр..

Ціна: 150.00 грн.

Показано 1 по 1 з 1 (Всього сторінок 1)

Інструменти для манікюру

Для домашнього догляду за руками та ногами потрібно хоча б мінімальний набір манікюрних інструментів. Для професійного догляду перелік комплектуючих у наборі збільшується, а вимоги до виробів підвищені. Купити манікюрні інструменти рекомендується у професійних магазинах, які забезпечать екологічність матеріалів, міцність та зносостійкість приладів. В Україні одним із таких магазинів є «Medimpulse».

Як зібрати манікюрний набір

В інтернет-магазині запропоновано широкий асортимент інструменту вітчизняного та імпортного виробництва за прийнятними цінами:

  • Ножиці. Зазвичай для манікюру застосовується два типи – для стрижки нігтів з рівними кінцями та для видалення кутикули з тонкими злегка закругленими краями.
  • Шматочки або щипчики. Вони потрібні для обробки кутикули – її обрізання у важкодоступних місцях, видалення задирок. Недорогим аналогом для видалення задирок є тример. Для проведення маніпуляції він має бути дуже гострим, щоб різати тканину, а чи не травмувати її.
  • Кніпсер – чудово справляється з потовщеною або твердою нігтьовою платівкою. Перевага такої обрізки – це ідеально рівний край, уникнення вростання нігтя.
  • Стерилізатори для манікюрних інструментів.
  • Шабер використовується для необрізного манікюру. Він користується позитивними відгуками власників тонкої кутикули, яку достатньо розмочити та зрушити. Нерідко його замінюють на апельсинові палички, вартість яких на порядок нижча.
  • Пилочки для нігтів. Асортимент їх, як і ціна, різноманітний: металеві, скляні, пластикові, з різним ступенем жорсткості – вони дозволяють швидко надати нігтикам доглянутих вигляду.

Манікюрні інструменти - особливості

Професійний манікюрний інструмент відрізняється від аматорського великими розмірами, металом та ціною. Професійні набори доповнюються пінцетами, асортиментом пилок, лопатками для чищення вільного краю нігтя.

Купити манікюрний інструмент на «Medimpulse»

В інтернет-магазині «Medimpulse» можна купити манікюрний інструмент поштучно та в наборах. На сайті розміщено фото товару, його характеристики, інформація про наявність. Доставка можлива у Київ, Дніпропетровськ, Харків, Кривий Ріг, Одесу та інші міста України.