Експрес тест купити в інтернет магазині - МедІмпульс
Медімпульс
(067) 379-60-95
  • (093) 736-76-60
cart

Експрес-тести


Оберіть підкатегорію


Тест_товар_1

Тест_товар_1

Опис..

Ціна: 100.00 грн.

Показано 1 по 1 з 1 (Всього сторінок 1)

Експрес-тести

Експрес-тести – це спеціальні медичні вироби для проведення аналізів у домашніх чи польових умовах, у випадках, коли необхідний швидкий результат досліджень чи ні можливість скористатися послугами медичного закладу. Зважаючи на відсутність такого фактора, як людська помилка, достовірність таких аналізів практично 100%, що прирівнюється до результатів лабораторних досліджень.

Навіщо потрібні експрес-тести

Для домашнього використання купити експрес-тест рекомендується у таких випадках:

  • визначення факту зачаття: тести на вагітність;
  • під час планування вагітності: тести на овуляцію;
  • для аналізу стану здоров'я після незахищеного статевого акту: аналізатори вірусних інфекцій (на гепатит С), бактеріальних (на хламідії, при підозрі на гонорею), протозойних (на трихінельоз);
  • після спілкування з інфікованою людиною, чия хвороба передається краплинним шляхом при прямому контакті;
  • експрес-тести на вміст наркотичних засобів.

Де використовуються експрес-тести

Перевагою домашньої діагностики є швидкі та достовірні результати, простота використання, конфіденційність, прийнятна вартість.

Застосування таких тестів цілком виправдане у медичних закладах. Позитивними відгуками через простоту використання та швидкі результати користуються ці вироби у медиків ургентної медицини, карет швидкої допомоги. Знайшли вони своє застосування у пунктах переливання крові, де донорам роблять експрес-тест на сифіліс та інші патологічні захворювання.

Асортимент «Medimpulse»

Інтернет-магазин «Medimpulse» (Україна) може запропонувати широкий асортимент експрес-тестів з різними характеристиками. Тут ви можете придбати продукцію для домашнього та професійного використання імпортного та вітчизняного виробництва. Для простоти вибору на сайті розміщена не тільки ціна, але й опис товару, фото, коротка інструкція щодо використання. Доставка товару здійснюється по всій Україні, у тому числі і до Києва.