Стіл операційний купити в інтернет магазині - МедІмпульс
Медімпульс
(067) 379-60-95
 • (093) 736-76-60
cart

Столи операційніСтіл операційний польовий СОП
Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)

Сучасні операційні столи є чудовим поєднанням функціональності, практичності та дизайну. Вироби цієї групи застосовуються щодо оперативних втручань у галузі гінекології, нейрохірургії, урології та інших напрямів медицини. Функціональність і комфорт столів безпосередньо впливають на результати операції, тому їх вибір здійснюється на підставі цілого ряду критеріїв.

Столи операційні – основні види

Виходячи з призначення, виділяють такі види операційних столів для лікарень:

 • універсальні;
 • ортопедичні;
 • для перев'язування.

Вони можуть бути пересувними чи стаціонарними. Перші застосовуються для проведення операцій в особливих умовах (наприклад, з виїздом до нетранспортабельних хворих), а стаціонарні призначені для розміщення операційних.

Стіл операційний є конструкцією, що складається з наступних елементів:

 • основа (обладнується механізмом, що дозволяє здійснювати нахил та підйом);
 • рухомі секції (залежно від моделі може мати від 3 до 5 секцій);
 • системи регулювань (гідро- та електроприводи);
 • додаткові функціональні елементи (підставки для рук, упори для колін та стоп, стійки для обладнання тощо).

Комплектація, функціональність, наявність додаткових можливостей залежать від моделі та виробника обладнання. Для полегшення регулювання висоти виробу та положення окремих секцій використовуються пневматичні та гідравлічні системи, які активуються за допомогою педального приводу. Сучасні моделі постачаються електроприводом, управління яким здійснюється за допомогою виносного пульта дистанційного керування.

Найбільшу функціональність має універсальний операційний стіл хірургічний, в якому передбачена можливість гнучкого налаштування різних вузлів. Для адаптації до проведення різноманітних операцій вироби оснащуються додатковими опціями та аксесуарами. Великою популярністю сьогодні користуються конструкції зі змінними стільницями.

Ортопедичний операційний стіл є універсальним операційним столом, оснащеним спеціальними ортопедичними системами (приставками).

Критерії вибору операційних столів

Основні вимоги до виробів:

 • Мультифункціональність. Повинна бути передбачена можливість встановлення додаткових пристроїв та зміни положень секцій.
 • Рентгенопрозорість. Матеріали конструкції не повинні перешкоджати проведенню досліджень.
 • Якісні матеріали. Усі поверхні мають бути стійкими до дії агресивних речовин.
 • Бездоганна робота. Механізми повинні працювати без затримок, керуватись без докладання зусиль.

Де купити?

Інтернет-магазин medimpulse.com.ua надає можливість купити операційний стіл. Замовити товари для медичних закладів можна доставкою у Дніпропетровськ, Київ, Харків, Одесу, Запоріжжя, Кривий Ріг та інші міста України. Щоб вибрати стіл, скористайтесь каталогом сайту, де ви знайдете повний опис, дізнаєтеся, скільки коштує товар, вартість доставки.