Крісла медичні спеціалізовані купити - МедІмпульс
Медімпульс
(067) 379-60-95
 • (093) 736-76-60
cart

Крісла медичніКрісло гінекологічне КГ-1М

Крісло гінекологічне КГ-1М

..

Ціна: 8.740.00 грн.

Крісло гінекологічне КГ-1МЕ
Крісло гінекологічне КГ-2М

Крісло гінекологічне КГ-2М

..

Ціна: 10.970.00 грн.

Крісло косметологічне КОСМО
Крісло отоларингологічне КО-1
Крісло сорбційне ВР-1

Крісло сорбційне ВР-1

Крісло сорбційне ВР-1 призначене для комфортного розміщення пацієнта в сидячому або лежачому положен..

Ціна: 5.220.00 грн.

Крісло-каталка КВК-1

Крісло-каталка КВК-1

..

Ціна: 4.671.88 грн.

Показано 1 по 9 з 9 (Всього сторінок 1)

Крісла медичні - вид меблів, що найчастіше зустрічається в медичних закладах. Їх перевагою є можливість адаптації вирішення певних завдань, індивідуально кожному за пацієнта. У таких виробах передбачена можливість регулювання висоти та положення крісла, кута нахилу сидіння, спинки, підлокітників. У випадку при виборі крісел для лікарень використовують такі критерії:

 • призначення (проведення діагностики, процедур);
 • кількість регульованих секцій, діапазон регулювання різних елементів крісла;
 • наявність додаткових ергономічних елементів (фіксатори, підголівники, опори для ніг тощо);
 • якісні показники (матеріал оббивки та її жорсткість, стійкість матеріалів до дії агресивних речовин, зносу тощо).

Види медичних крісел

Основні види спеціалізованих крісел для медичних закладів:

 • сорбційні;
 • косметологічні;
 • оториноларингологічні;
 • гінекологічні;
 • Барані;
 • Крісла-каталки.

Сорбційні крісла використовуються для забору крові в положенні сидячи та напівлежачи. Їх основою є суцільнометалевий каркас із покриттям з порошкової фарби. Оснащуються підлокітниками. Передбачена можливість регулювання висоти підлокітників та кута нахилу спинки. Сидіння та спинка виготовляються з ДСП та поліуретану, обтягнутого штучною шкірою.

Косметологічні крісла можна розділити на два види: кушетка та педикюрне крісло. У першому випадку вони складаються із трьох секцій, положення кожної з яких може регулюватися. Забезпечені зручними підголовниками, підлокітниками та є універсальними виробами. Легко розкладаються в кушетку, що робить їх оптимальним вибором щодо масажу тіла. Педикюрні крісла мають вужчу спеціалізацію, а їх конструкція оптимізована для проведення педикюру. Наприклад, нижня секція поділена на дві частини, що полегшує проведення процедури. Регулювання положення секцій може здійснюватися гідравлічним приводом або електроприводом.

Оториноларингологічні крісла забезпечують найбільш комфортне позиціонування пацієнтів, що забезпечує вільний доступ лікаря до органів, що обстежуються. Такі конструкції мають кілька рухомих секцій та цілий набір регулюючих елементів. Застосовуються як із обстеженні, і при оперативному втручанні.

Гінекологічні крісла за своєю конструкцією схожі на урологічні моделі. Застосовуються у пологових відділеннях, оглядових кабінетах, як під час обстеження, і під час проведення маніпуляцій чи оперативних втручаннях. Для регулювання може використовуватися газова пружина, електропривод, механізм ступичного зміни.

Крісло Барані – виготовляється із сталі, захищеної порошковим покриттям. Оснащено круглою стійкою основою. Призначений для перевірки вестибулярного апарату.

Крісла-каталки – призначені для переміщення пацієнтів усередині медичних закладів. Забезпечені підлокітниками та підставкою для ніг. Як оббивка використовується шкірозамінник з наповнювачем у вигляді поліуретану.

Де купити?

Інтернет-магазин medimpulse.com.ua пропонує купити крісла медичні для денного стаціонару. Замовити товари для медичних закладів можна доставкою у Дніпропетровськ, Київ, Харків, Одесу, Запоріжжя, Кривий Ріг та інші міста України. Щоб вибрати виріб скористайтесь каталогом сайту, де ви знайдете повний опис, дізнаєтесь, скільки коштує товар, вартість доставки.