Бандаж для руки, фіксатор для руки купити в інтернет магазині
Медімпульс
(067) 379-60-95
  • (093) 736-76-60
cart

Бандаж для руки


Оберіть підкатегорію

Бандаж для руки

Бандаж на руку – спеціальний ортопедичний медичний фіксатор, фіксатор для руки, який забезпечує повну або часткову іммобілізацію верхньої кінцівки. Купити бандаж для руки за рекомендацією ортопеда необхідно у разі травми зв'язок, суглобів, м'яких тканин та кісток. Досить прості у застосуванні, вони здатні зняти навантаження з травмованої кінцівки, забезпечити спокій, значно знизити болючі відчуття.

Підтримуючий бандаж для руки використовується у таких випадках:

  • при незначних травмах руки зі зняттям навантаження, фіксації кінцівки;
  • у період лікування хронічних та гострих патологій суглобів – артрит, артроз, плексит, періатрит, міозит;
  • у період реабілітації після перенесених операцій, складних вивихів та переломів, якщо не передбачено накладення гіпсу, але фіксація необхідна;
  • для профілактики розтягувань та травм при фізичних навантаженнях.

В інтернет-магазин «Medimpulse» (Україна) можна підібрати та купити бандаж на руку для променево-зап'ясткового, ліктьового, плечового суглобів, для кисті рук. В асортименті запропоновані ортези, що іммобілізують і косинкові фіксатори – з різним ступенем фіксації, з ребрами жорсткості та без.

Сучасні фіксатори виконують не тільки основну функцію: деякі бандажі, що підтримують, для руки виготовляються зі спеціальних матеріалів, тому забезпечують зігріваючий ефект. Вся продукція виготовляється з якісного гіпоалергенного матеріалу, що пропускає повітря. Такі характеристики дозволяють користуватися ними тривалий час без шкоди для шкірних покривів та м'яких тканин.

Підтримуючий бандаж для руки має низку переваг перед гіпсовими пов'язками: вони легкі та зручні, при цьому досить добре фіксують та забезпечують підтримку. Завдяки цьому така продукція користується позитивними відгуками лікарів-ортопедів та пацієнтів.

Купити бандаж на руку в інтернет-магазині «Medimpulse»

В інтернет-магазині «Medimpulse» запропонований великий вибір бандажів для руки при переломі та іншої бандажної продукції за прийнятними цінами. На сайті розміщена повна інформація про вироби – фото та характеристики. Доставка здійснюються по всій Україні, у тому числі до Києва, Одеси, Харкова.