Інсулінові помпи, переваги
Медімпульс
(067) 379-60-95
 • (093) 736-76-60
cart

Інсулінові помпиІнсулінова помпа Medtronic MiniMed 640G без мінілінку

Інсулінова помпа Medtronic MiniMed 640G без мінілінку

Інсулінова помпа Medtronic MiniMed 640G Medtronic MiniMed у 640G виступає ще на один крок уперед для..

Ціна: 95.000.00 грн.

Інсулінова помпа Paradigm (ММТ-715/ММТ-515)

Інсулінова помпа Paradigm (ММТ-715/ММТ-515)

Інсулінова помпа Paradigm (ММТ-715/ММТ-515) Інсулінові помпи Paradigm називаються «розумні», тому що..

Ціна: 38.000.00 грн.

Помпа інсулінова Medtronic Paradigm VEO ММТ 754 (Медтронік Мінімед Парадігм Вео) в комплекті з мінілінком США

Помпа інсулінова Medtronic Paradigm VEO ММТ 754 (Медтронік Мінімед Парадігм Вео) в комплекті з мінілінком США

Опис Система PARADIGM VEO 554/754 яка, крім болюс-калькулятора, доповнюється сенсором для визначення..

Ціна: 98.000.00 грн.

Показано 1 по 3 з 3 (Всього сторінок 1)

Інсулінова помпа - медичний пристрій для введення інсуліну при лікуванні цукрового діабету, також відомий як терапія безперервним підшкірним введенням інсуліну. Пристрій включає:

 • саму помпу (з органами управління, модулем обробки та батарейками)
 • змінний резервуар для інсуліну (всередині помпи)
 • змінний інфузійний набір, що включає канюлю для підшкірного введення і систему трубок для з'єднання резервуара з канюлею.

Інсулінова помпа є альтернативою багаторазовим щоденним ін'єкціям інсуліну інсуліновим шприцем або інсуліновою шприц-ручкою і дозволяє проводити інтенсивну інсулінотерапію при використанні у поєднанні з моніторингом рівня глюкози та підрахунком кількості вуглеводів.

Переваги застосування інсулінових помп

 • Користувачі помп повідомляють про поліпшення якості життя в порівнянні з використанням інших пристроїв для доставки інсуліну (напр. шприц-ручок). типу та діабетом 2-го типу, що використовують помпи.
 • Застосування ультракороткої інсуліну для базальних потреб забезпечує відносну свободу від структурованого режиму харчування і вправ, необхідних раніше для контролю цукру крові за допомогою інсуліну продовженої дії.
 • Багато користувачів помп вважають, що введення доз інсуліну з помпи є більш зручною та непомітною процедурою, ніж ін'єкція.
 • Інсулінові помпи дозволяють доставляти точнішу кількість інсуліну, ніж ін'єкції шприцем або шприц-ручкою. Це допомагає точніше контролювати рівень цукру та гемоглобіну A1c у крові, зменшуючи ймовірність розвитку довготривалих ускладнень, пов'язаних із діабетом. Передбачається, що це спричинить довгострокову економію витрат, пов'язаних із багаторазовими щоденними ін'єкціями.
 • Багато сучасних «розумних» помп мають функцію «помічник болюса», яка розраховує необхідну кількість інсуліну, враховуючи передбачуване споживання вуглеводів, рівень цукру крові і ще активний раніше введений інсулін.
 • Інсулінові помпи можуть надавати точні відомості про використання інсуліну завдяки меню історії. У багатьох інсулінових помпах цю історію можна завантажити в комп'ютер і подати у вигляді графіка з метою аналізу тенденції.
 • Невропатія - серйозне ускладнення діабету, стійке до нормальної терапії. Є повідомлення про пом'якшення або навіть повне зникнення стійкого невропатічного болю завдяки застосуванню інсулінових помп.
 • Останні роботи щодо застосування інсулінових помп при діабеті 2-го типу показали значні покращення щодо HbA1c, сексуальної функції та невропатічних болів.