Кисневе обладнання купити в інтернет магазині - МедІмпульс
Медімпульс
(067) 379-60-95
  • (093) 736-76-60
cart

Кисневе обладнання


Оберіть підкатегорію

Кисневе обладнання застосовується для лікування різних патологій, при яких спостерігається кисневе голодування, що розвивається внаслідок утруднення надходження кисню, його низького вмісту повітря або порушення вентиляції легень.

Застосування апаратів для виробництва висококонцентрованого кисню дає можливість компенсувати дефіцит кисню і тим самим запобігти серйозним змінам у ЦНС, серці, нирках та печінці.

Кисневе обладнання – основні види

До категорії «кисневе обладнання» включено два види товарів:

  • Кисневі концентратори.
  • Подушки кисневі.

Концентратор або генератор кисню є апаратом медичного призначення, який дозволяє отримувати висококонцентрований кисень (до 96 відсотків) з атмосферного повітря.

Вперше такі пристрої були застосовані з медичною метою у другій половині минулого століття. Саме тоді було розроблено ефективний та простий метод отримання концентрованого кисню за технологією PSA, яка дозволяє генерувати необхідну його кількість у будь-якому місці, де є електромережа та повітря.

В установках використовується спеціальний фільтр із синтетичного цеоліту, завданням якого є адсорбція азоту та домішок. Чистий кисень після фільтрації надсилається в акумулятор. Висока надійність, економічність та безпека такого обладнання дозволяє експлуатувати його протягом багатьох років.

Для медичних установ використовують високопродуктивні апарати, здатні генерувати 10 і більше літрів кисню за хвилину. Їх застосовують спільно із системою штучної вентиляції легень та наркозними установками, що встановлюються в реанімаційних, кардіологічних, пульмонологічних відділеннях, а також санаторно-оздоровчих закладах.

Кисневі подушки використовуються для транспортування, зберігання кисню та проведення інгаляцій. Є герметичний прогумований мішок з трубкою і мундштуком. Їх наповнення виробляють в аптечних та медичних закладах.

Де купити?

Інтернет-магазин medimpulse.com.ua пропонує купити кисневе обладнання. Замовити товари для медичних закладів можна доставкою у Дніпропетровськ, Київ, Харків, Одесу, Запоріжжя, Кривий Ріг та інші міста України. Щоб вибрати товари скористайтесь каталогом сайту, де ви знайдете повний опис, дізнаєтеся скільки коштує виріб, вартість доставки.