Сольовий інгалятор купити в інтернет магазині - МедІмпульс
Медімпульс
(067) 379-60-95
  • (093) 736-76-60
cart

Сольові інгалятори (небулайзери)


Сольові інгалятори (небулайзери)

Сольова терапія незамінна при лікуванні хронічних респіраторних захворювань. Але якщо у вас немає можливості їздити на море або відвідувати сольові печери чи шахти – подумайте над тим, щоб купити сольовий інгалятор.

Сольовий інгалятор – це спеціальний індивідуальний прилад, що є трубкою з мікрокристалами кам'яної солі всередині. Будь-яка модель містить близько 50-60 грн. кристалів, що містять хлористий натрій, магній, кальцій, оксид заліза, калій, йод, бром та ще багато корисних мікроелементів. При щоденних інгаляціях тривалістю 10-20 хвилин експлуатаційний термін трубки досягає 5-ти років.

Купити сухий сольовий інгалятор рекомендується для профілактики патологій дихальної системи після відвідин громадських місць у сезони епідемії грипу, при зниженому імунітеті, проживанні та роботі в місцях з поганою екологією. З лікувальною метою його застосування актуальне при таких захворюваннях як риніт, синусит, ларингіт, трахеїт, всі форми бронхіту, бронхіальна астма, алергії, дитячі респіраторні інфекції, патології, спровоковані курінням. Згідно з відгуками, більшого ефекту в лікуванні можна досягти, поєднуючи такий інгаляції з паровими на основі ефірних олій та відварів трав.

Характеристики інгалятора дозволяють йому позитивно впливати як на верхні, так і нижні дихальні шляхи. В результаті мокротиння та секрет розріджуються і у такому вигляді виводяться через ніс або під час кашлю. У цьому полягає основна перевага цього пристрою.

Де купити сольовий інгалятор (небулайзери)?

Інтернет-магазин "Medimpulse" (Україна) пропонує купити соляний інгалятор за прийнятною ціною з гарантією виробника. На сайті запропоновано великий вибір вітчизняних та імпортних приладів для інгаляцій. Фото товару та характеристики є на сайті, додаткову інформацію мають консультанти. Доставка продукції здійснюється у всі міста України, у тому числі і до Києва.

В цій категорії немає товарів.