Бандаж грудного відділу в інтернет магазині - МедІмпульс
Медімпульс
(067) 379-60-95
 • (093) 736-76-60
cart

Бандаж грудного відділу


Оберіть підкатегорію


Бандаж для фіксації грудної клітки (чоловічий) (Арт. 4301) MedTextile

Бандаж для фіксації грудної клітки (чоловічий) (Арт. 4301) MedTextile

Бандаж для фіксації грудної клітки (чоловічої) (Арт. 4301) при міалгії, міозиті та міжреберній невра..

Ціна: 700.00 грн.

Показано 1 по 1 з 1 (Всього сторінок 1)

Бандаж грудного відділу

Незамінним ортопедичним аксесуаром, який виконує відновлюючу, лікувальну та профілактичну функцію, є грудний корсет для хребта. Адже все більше людей стикаються з такими проблемами, як сутулість, ослаблення тургору, викривлення хребця. А бандаж для грудей здатний виправити поставу та покращити стан пацієнта при недугах у грудному відділі хребта. Крім цього такий корсет для грудної клітки активно застосовується у відновлювальних цілях після травм та операцій.

Попереково-грудний корсет є жилетом, які за своїми параметрами охоплює більшу частину спини. Має різний ступінь жорсткості та підбирається строго індивідуально. На сьогоднішній день широке розмаїття моделей з різними характеристиками дозволяє носити бандаж не тільки в лікарнях або вдома, але і на вулиці або на роботі.

Наш інтернет-магазин Medimpulse пропонує замовити і недорого купити корсет для грудного відділу хребта. Такий виріб буде корисним багатьом людям за наступних ситуацій:

 • зайвої ваги;
 • вагітності та в післяпологовий період;
 • фізичних навантаженнях під час зайняття великоваговим спортом;
 • малорухомий і сидячий спосіб життя;
 • післяопераційний період.

Бандаж для грудного відділу сприяє розслабленню м'язів, усуненню спазмів, відновленню кровообігу та поліпшенню метаболізму, що зрештою призводить до одужання пацієнта.

Як правильно носити?

Корсет грудного відділу здатний принести позитивний ефект лише у тому випадку, якщо його правильно носити. Для цього важливо дотримуватися таких рекомендацій:

 • носити бандаж стільки годин на день, скільки призначено лікарем;
 • знімати проти ночі;
 • слідувати чітким вказівкам в інструкції, як одягати корсет (кожен із пристроїв має свої нюанси);
 • виріб повинен бути надійно зафіксований на ураженій ділянці так, щоб при будь-яких рухах тіла він не обертався і не зміщувався;

Пам'ятайте, що довільна зміна кількості годинника в носінні бандажа може погіршити стан пацієнта.

Як підібрати бандаж?

Правильно вибрати необхідну жорсткість корсета може тільки лікар. При цьому важливо враховувати такі нюанси:

 • ціль шкарпетки;
 • ступінь захворювання чи інших недуг;
 • параметри людини (зростання, вага, об'єм грудної клітки).

Самостійно не кожен може визначити, чи потрібні ребра жорсткості, чи корсет має бути еластичнішим, які матеріали використовувати. Адже існують вироби, основним матеріалом якого є вовна. Вона застосовується для надання дії, що розігріває. Існують спеціальні та універсальні бандажі для вагітних, які більш еластичні та сприяють зменшенню болю у хребті. Ціна виробу варіюється від призначення, використаних матеріалів та фірми виробника.

Де купити?

Якщо ви шукайте де купити якісні грудні корсети для хребта дешево, відвідайте наш сайт. Серед наших переваг: вигідна вартість, оперативна доставка до будь-якого міста країни (Дніпропетровськ, Київ, Харків, Одеса, Запоріжжя), регулярні акції та знижки. На кожну одиницю товару є докладний опис: фото скільки коштує наявність. Висока якість кожного виробу вам гарантовано.