Поглинаючі пелюшки купити в інтернет магазині - МедІмпульс
Медімпульс
(067) 379-60-95
  • (093) 736-76-60
cart

Поглинаючі пелюшкиПоглинаючі пелюшки OVO, 60x60 см, 1500 мл, 5 од., PO606005

Поглинаючі пелюшки OVO, 60x60 см, 1500 мл, 5 од., PO606005

Одноразові дитячі пелюшки OVO в економній упаковці Одноразові пелюшки для новонароджених OVO признач..

Ціна: 65.00 грн.

Показано 1 по 3 з 3 (Всього сторінок 1)

Поглинаючі пелюшки

Дитячі одноразові пелюшки є чудовою альтернативою традиційним пелюшкам для дітей з тканини, що спрощують догляд за новонародженими. Принцип функціонування таких виробів не відрізняється від одноразових підгузків: вони швидко поглинають вологу, перетворюючи її на гель. Зовнішній шар пелюшки виготовлений із вологовідштовхувального синтетичного матеріалу. За ним слідує поглинаючий прошарок. Верхній шар, прилеглий до тіла дитини - бавовняна або целюлозна тканина.

Одноразові поглинаючі пелюшки – види та характеристики

Сучасні одноразові пелюшки для дітей одноразового застосування діляться за двома параметрами:

  1. За розміром: 60/60, 40/60. 60/90 см.
  2. За типом матеріалу виготовлення.

Молоді мами вигадали відмінний спосіб заощадити на ціні товару, купують для новонароджених великі моделі і розрізають їх навпіл.

Щодо матеріалу, тут потрібно уважно вивчати склад виробу. Немовлятам не схожі простирадла зі штучним покриттям. Найбільш висока поглинаюча здатність у виробів із синтетичним поглинаючим вологу шаром. Приємніше для тіла новонародженої моделі, заповнені розпушеною целюлозою. Однак такі пелюшки вимагають частої заміни.

Правила вибору

Найважливіший критерій підбору одноразових пелюшок для новонароджених – якість матеріалу. З тілом малюка повинна стикатися тільки натуральна тканина, що дихає, інакше неминучі висипання, попрілості, інші проблеми шкіри.

Синтетичний наповнювач поглинає і перетворює на гель великий обсяг рідини, що дозволяє довго не змінювати пелюшку. Але у літній період краще використовувати целюлозні вироби. Наявність ароматизаторів у складі – вагома причина відмовитися від покупки.

Має значення також розмір. Різні параметри підходять малечі відповідного віку. Багато матусь спеціально купують немовлятам моделі великого розміру, щоб мати можливість сповивати дитину.

При покупці необхідно брати до уваги вартість. Дешево коштують найменш якісні товари, здатні викликати у малюка алергію.

Як використовувати одноразові пелюшки

Структура тканини одноразового простирадла не дозволяє використовувати її для тугого сповивання. Однак виріб має безліч інших способів застосування:

  • для обгортання крихти до пояса;
  • як простирадло, покривальця;
  • для прогулянок, у дорозі;
  • замість підстилки при використанні жирних засобів гігієни, що забруднюють;
  • при виконанні процедур газовідведення чи клізми.

Де придбати якісні одноразові пелюшки

Вибрати і недорого купити пелюшки для новонароджених можна в інтернет-магазині «Медімпульс» (Дніпропетровськ, Україна). До послуг покупців зручна форма пошуку товарів, можливість познайомитися з описом продукції, дізнатися скільки коштує виріб, замовити його в каталозі сайту. Інтернет-магазин робить доставку до Києва, Харкова, Запоріжжя, Кривого Рогу, Одеси, інших міст.