Товари при нетриманні сечі та калу купити - МедІмпульс
Медімпульс
(067) 379-60-95
  • (093) 736-76-60
cart

Товари при нетриманні сечі та калу


Оберіть підкатегорію

Товари при нетриманні сечі та калу

Мимовільне виділення сечі або калу, що називається нетриманням, це патологічний стан організму, провокований надмірним послабленням м'язів тазу. Незалежно від обсягів та частоти підтікань, патологія вкрай негативно позначається на якості життя людини. Це стає серйозною перепоною для адаптації в соціумі, провокує проблеми з психікою, тягне за собою низку інших захворювань. Ця патологія є причиною купити товари для гігієни при нетриманні.

Спеціально для людей з подібними проблемами розроблено серію спеціалізованої вологовбиральної продукції. Інтернет-магазин "Medimpulse" (Україна) пропонує широкий вибір таких медичних виробів. Для дітей та дорослих:

  • Одноразові поглинаючі непромокальні пелюшки - універсальний засіб для догляду за дітьми та дорослими. Застосовуються в побуті, лікарнях, салонах краси. Прекрасно захищають поверхні від вологи, збираючи її та утримуючи в середньому шарі.
  • Памперси для дорослих із різними характеристиками. Класифікуються за розмірами та обсягом вбирання. Ідеальні для лежачих хворих, людей похилого віку, пацієнтів у післялопераційний період. Випускаються памперси денні та нічні, а також поділяються на чоловічі та жіночі (відрізняються за будовою).
  • Удосконалені памперси-труси для дорослих. Переваги їх у простій експлуатації: повторюючи форму спідньої білизни, вони легко одягаються та знімаються. Завдяки особливій анатомічній будові чудово справляються з такою проблемою, як нетримання калу.
  • Для людей з діагнозом «нетримання сечі» в магазині запропоновано урологічні прокладки та фіксуючу білизну для них.

Де купити товари при нетриманні сечі та калу?

Така проблема, як нетримання, не повинна захищати людину від спілкування, відвідування людних місць, роботи. Зверніться до інтернет-магазину «Medimpulse» і наші консультанти підберуть для вас оптимальний варіант індивідуальних гігієнічних засобів. Нашими послугами вже користуються люди з різних міст України, зокрема Києва. Прийнятні ціни, великий асортимент, повна інформація про товар (фото, характеристики), доставка в будь-який регіон – все це є запорукою успішної багаторічної роботи та позитивних відгуків покупців.