Електростимулятор м'язів (міостимулятор) купити - МедІмпульс
Медімпульс
(067) 379-60-95
  • (093) 736-76-60
cart

Міостимулятори (електростимулятори м'язів)Міостимулятор TENS OMRON E3 INTENSE

Міостимулятор TENS OMRON E3 INTENSE

Міостимулятор TENS OMRON E3 INTENSE TENS – технологія, яка лежить в основі дії міостимулятора, забез..

Ціна: 3.286.00 грн.

Електродні пластини Omron E-Plus-Tens

Електродні пластини Omron E-Plus-Tens

Пластини Long Life Пластини тривалого використання для електронних масажерів...

Ціна: 347.00 грн.

Електродні пластини Omron E-Tens

Електродні пластини Omron E-Tens

Пластини для електромасажерів моделей Е1, Е3, Е4..

Ціна: 336.00 грн.

Показано 1 по 3 з 3 (Всього сторінок 1)

Міостимулятор - електростимулятор м'язів

Міостимуляція – це процедура, спрямована на оздоровлення організму та корекцію фігури. Купити міостимулятор для обличчя або тіла рекомендується:

  • при косметичних дефектах: ожиріння, в'ялість м'язів та шкіри, втрата чіткої лінії обличчя, целюліт, обвисла шкіра після пологів або стрімкого схуднення;
  • при проблемах зі здоров'ям: набряки, застій лімфи, недорозвинення чи несиметричний розвиток м'язів.

Застосування міостимулятора покращує кровотік, сприяє насиченню клітин киснем, відновленню внутрішньоклітинних обмінних процесів.

Принцип роботи міостимулятора

Міостимулятор – це прилад, який виробляє імпульси різної частоти, тривалості та періодичності. Імпульси передаються через електроди, що прикріплені до тіла. Міостимулятор м'язів впливає на нервові закінчення і змушує м'язи працювати, навіть коли людина перебуває у нерухомому стані.

Маючи різні характеристики, електростимулятори м'язів можуть впливати і на судини (активація кровотоку і лімфоструму), і на жировий шар (розщеплення жирів).

Класифікація міостимуляторів

В інтернет-магазині «Medimpulse» (Україна) можна купити електростимулятор для професійний м'язів або для домашнього використання. Мабуть, це перший критерій, за яким прилади класифікуються:

Бездротові "аматорські" міостимулятори користуються позитивними відгуками покупців. Вони доступні за ціною, зручні, легко справляються з косметичними та естетичними проблемами обличчя та тіла, можуть використовуватися вдома, на роботі, у дорозі.

Професійні міостимулятори – стаціонарні прилади, що мають свої переваги. Вони багатоканальні, що дозволяє одночасно обробити кілька ділянок тіла, досить потужні і мають цілі функціональні набори. Це зумовлює їхню високу вартість та ефективність.

Також міостимулятор класифікуються за методом кріплення електродів, потужності, наявності додаткових функцій.

Перед покупкою та використанням приладу проконсультуйтеся з лікарем: процедуру міостимуляції не можна проводити під час загострення хронічних захворювань, при каменях у нирках, жовчному та сечовому міхурі, у період вагітності, при нирковій та печінковій недостатності, деяких хворобах шкіри.

Купити міостимулятор на «Medimpulse»

Інтернет-магазин «Medimpulse» пропонує великий вибір недорогих аматорських та професійних приладів для міостимуляції. Прийнятні ціни, високий рівень обслуговування, фото та повний опис товару на сайті, доставка в будь-яке місто України – все це зробило наш магазин популярним серед мешканців Дніпропетровська, Києва, Харкова, Кривого Рогу, Одеси та інших регіонів.