Банкетки медичні купити в інтернет магазині - МедІмпульс
Медімпульс
(067) 379-60-95
  • (093) 736-76-60
cart

Банкетки медичніБанкетка коридорна БК-3

Банкетка коридорна БК-3

Банкетка коридорна Б3 призначена для використання в медичних закладах і служить для комфортного розм..

Ціна: 2.290.00 грн.

Банкетка В-5Р

Банкетка В-5Р

Банкетка В-5Р - призначена для використання у медичних закладах та служить для комфортного розміщенн..

Ціна: 2.145.00 грн.

Диван коридорний ДК

Диван коридорний ДК

Диван коридорний ДК - призначений для використання у медичних закладах та служить для комфортного ро..

Ціна: 3.600.00 грн.

Банкетка медична МБ

Банкетка медична МБ

..

Ціна: 1.113.00 грн.

Показано 1 по 5 з 5 (Всього сторінок 1)

Лідери продажу

Банкетка В-5Р

2145 грн.

Банкетки медичні

Банкетка – у перекладі з французької означає «лава». Була винайдена ще в середні віки, а її головна відмінність від звичайної лави – наявність м'якого сидіння.

Банкетки медичні

В даний час є одним із найпоширеніших предметів меблів, який можна зустріти в домашньому інтер'єрі, торгових закладах, школах, офісах та медичних закладах. Класичний варіант цього виробу – це практична лава без спинки, яка дозволяє суттєво заощадити місце. Як наповнювач для сидінь банкеток, що використовуються в громадських місцях, найчастіше застосовується поліуретан обтягнутий шкірою або шкірозамінником.

Види медичних банкеток

Найбільш поширені одно-, дво-, три-, чотиримісні банкетки. Каркас лавки, як правило, виготовляється із металу. Для захисту металу від дії дезінфікуючих та інших агресивних речовин використовують порошково-полімерні покриття. Чохли банкеток для лікарень виготовляються з якісних шкірозамінників та забезпечуються поліуретановою прокладкою.

Існує такі різновиди банкеток:

  • Класичні (без підлокітників та спинки). Зовні нагадують звичайну лаву, каркас якої виготовляється із металу (сталі, алюмінію). Для захисту від дії агресивних середовищ метал може покриватися порошковою фарбою. Сидіння обтягується оббивною шкірою (найчастіше вініліскожей - оббивним матеріалом, виготовленим з бавовняної тканини з нанесеним на неї полівінілхлоридним покриттям). Призначені для відвідувачів, що встановлюються в коридорах та приймальних.
  • Зі спинкою та підлокітниками. Конструкція нагадує класичний варіант, який доповнений спинкою та підлокітниками чи поручнями, що суттєво підвищує комфортабельність виробу. Каркас також як і у звичайних лав виготовляється зі сталі або алюмінію та захищається від корозії порошково-полімерним покриттям. Як оббивка сидіння використовується вініліскожа.
  • Одинарні прості. Розраховані на одного відвідувача. Зовні нагадують табурет, сидіння якого обтягнуте шкірозамінником з поролоном як наповнювач. Каркас виготовляється із металу.
  • Одинарні з сидінням, що регулюється по висоті. Сидіння такої банкетки розміщується на стійці зі стійкою основою і може бути обладнане колесами для переміщення. Призначені для пацієнтів та медичного персоналу.

Де купити медичну банкетку?

Інтернет-магазин medimpulse.com.ua пропонує купити медичні банкетки за хорошими цінами. Замовити товари для медичних закладів можна доставкою у Дніпропетровськ, Київ, Харків, Одесу, Запоріжжя, Кривий Ріг та інші міста України. Щоб вибрати товар, скористайтесь каталогом сайту, де ви знайдете повний опис, дізнаєтесь, скільки коштує виріб, вартість доставки.