Тест на овуляцію купити за низькою ціною - МедІмпульс
Медімпульс
(067) 379-60-95
  • (093) 736-76-60
cart

Тести на овуляціюТест для діагностики овуляції, 2 струменеві тести

Тест для діагностики овуляції, 2 струменеві тести

Тест на овуляцію визначає підвищення вмісту лютеїнізуючого гормону (ЛГ) у сечі. ЛГ – це гормон ферти..

Ціна: 230.00 грн.

Тест для визначення овуляції HomeTest №5+1 тест-смужка на вагітність у подарунок

Тест для визначення овуляції HomeTest №5+1 тест-смужка на вагітність у подарунок

Тест на овуляцію визначає підвищення вмісту лютеїнізуючого гормону (ЛГ) у сечі. ЛГ – це гормон ферти..

Ціна: 285.00 грн.

HomeTest №7 - набір тест-смужок для визначення періоду овуляції

HomeTest №7 - набір тест-смужок для визначення періоду овуляції

HomeTest №7 - 7 тест-смужок для визначення періоду овуляції. Допоможуть точно визначити 2 найбільш с..

Ціна: 155.00 грн.

Показано 1 по 3 з 3 (Всього сторінок 1)

Тест на овуляцію в інтернет-магазині МедІмпульс

Тести на овуляцію використовують у домашніх умовах визначення сприятливих для зачаття днів. В основі цього діагностичного методу закладено визначення концентрації лютеїнізуючого гормону (ЛГ) в організмі. За кілька днів до настання овуляції його рівень значно підвищується: це сигнал про те, що протягом 24-48 годин яйцеклітина буде готова до запліднення. Купити тест на овуляцію рекомендується сімейним парам, що планують вагітність або навпаки, бажає відстрочити зачаття.

Класифікація тестів на овуляцію

Інтернет-магазин «Medimpulse» (Україна) може запропонувати діагностичні системи з різними характеристиками:

  • Стрип-тест має зовнішню схожість із тестом на вагітність. Паперова стрічка з нанесеним на неї складом (реагентом) та контрольною смугою. У стерильну ємність збирається невелика кількість сечі. У цю рідину опускається стрип. Високий рівень ЛГ виражається двома смужками, причому, чим більш насиченим їх колір, тим вища концентрація гормону. Переваги такого тесту у прийнятній ціні, швидкому результаті.
  • Тест-планшет має вигляд пластикової коробочки із двома отворами-вікнами. Перше – для завдання сечі, друге – для результату (фарбування, прояви смуг). Вони користуються позитивними відгуками через зручність та гігієнічність.
  • Струменевий експрес-тест працює за принципом стрипу. На його поверхню також нанесений реагент, а його основа паперова. Різниця лише в методиці використання: смужку не потрібно опускати в зібрану рідину, досить просто помочиться на неї.
  • Електронний тест на овуляцію – це багаторазова портативна система. Вартість такого електронного пристрою на порядок вища за одноразові смужки через його багаторазове використання. Він являє собою комплект із приладу та набору змінних смужок. Застосування електронного аналізатора дозволяє як отримувати точні результати, а й інформацію про рівень ЛГ у цифрах.

Переваги співпраці з «Medimpulse»

Магазин медичної техніки Medimpulse недорого пропонує експрес-тести на овуляцію від різних виробників. На сайті є вся інформація про продукцію, фото, відгуки. Доставка товару можлива по всій Україні, у Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Одесу