Протигрибкові сушарки для взуття купити - МедІмпульс
Медімпульс
(067) 379-60-95
  • (093) 736-76-60
cart

Сушарки протигрибкові для взуттяСушарка для взуття електрична

Сушарка для взуття електрична

Ультрафіолетова лампа вставлена в сушарку для взуття допоможе зменшити неприємний запах, у боротьбі ..

Ціна: 220.00 грн.

Показано 1 по 1 з 1 (Всього сторінок 1)

Протигрибкові сушарки для взуття

У дощову літню погоду, у період весняної відлиги, коли починає танути сніг, у непоганий сирий день взуття може промокнути, насититися вологою, що створює дискомфорт і може стати причиною застуди. Для повного висихання взуття, особливо зимового, потрібно багато часу.

Якісний догляд за взуттям, швидке сушіння, що не впливає на внутрішній та зовнішній матеріал виробу, забезпечують спеціальні електричні сушарки. На сьогоднішній день існує кілька різновидів апаратів для сушіння: найдешевші електричні, повітродувки, протигрибкові (оснащені бактерицидними, ультрафіолетовими елементами).

Розглянемо сушарки протигрибкові для взуття. Їх вартість вища за інші варіанти, але витрати виправдані результатом: крім сушіння, прилад пригнічує грибкові організми, захищає виріб від утворення неприємного запаху.

Правила вибору сушарки для взуття

Вибираючи протигрибкові сушарки для взуття, необхідно звернути увагу на низку факторів:

  • швидке нагрівання (не більше 15 хвилин);
  • гнучкість шнура; якісна ізоляція;
  • наявність отворів для циркуляції повітря усередині виробу;
  • оптимальна температура 60 ° - 70 °;
  • відповідність габаритів антигрибкової сушарки розміру взуття.

Антибактеріальна сушарка для взуття – особливості застосування

Сушарка протигрибкова для взуття має істотну перевагу – вона може працювати від батарейок, тому її зручно використовувати на відпочинку. У туристичному поході, на роботі та в інших місцях, де немає можливості підключити сушіння до електромережі.

Усунення вологи відбувається рахунок високої температури чи шляхом поглинання силікагелевими осушувачами. Обидва способи безпечні для взуттєвих виробів. Ультрафіолет за короткий час знищує близько 70% бактерій та грибків (у тому числі синьогнійну паличку).

Використовувати сушіння в побуті дуже просто: необхідно помістити ультрафіолетові вкладиші у взуття, підключити прилад до мережі та залишити на кілька годин. Режим дії сушарки, температура нагрівання виключають ймовірність спалаху.

Де придбати протигрибкові сушарки для взуття?

Купити протигрибкову сушарку для взуття пропонує інтернет-магазин «Медімпульс» (Дніпропетровськ, Україна). У каталозі сайту можна познайомитися з описом товарів, дізнатися, скільки коштує виріб, що цікавить, замовити його з доставкою в Київ, Харків, Запоріжжя, Одесу, Кривий Ріг.