Стіл масажний купити в інтернет магазині - МедІмпульс
Медімпульс
(067) 379-60-95
  • (093) 736-76-60
cart

Масажні мебліКушетка масажна з електроприводом КМЕ

Кушетка масажна з електроприводом КМЕ

Призначена для розміщення пацієнтів під час лікувального огляду, виконання масажу різних процедур. К..

Ціна: 27.100.00 грн.

Кушетка масажна КМ

Кушетка масажна КМ

..

Ціна: 5.900.00 грн.

Масажний стілець МС

Масажний стілець МС

..

Ціна: 3.550.00 грн.

Стіл масажний односекційний М-1
Стіл масажний трисекційний М-3
Показано 1 по 5 з 5 (Всього сторінок 1)

Меблі для масажного кабінету призначені для проведення різних видів масажу (лікувальний, spa-масаж, косметичний та ін.) та забезпечують комфорт пацієнтові на всьому протязі процедури, а також необхідну свободу дій спеціалісту.

До спеціальних масажних меблів відносяться столи та кушетки. Окремі масажні процедури проводяться в положенні сидячи, тому для цього доцільніше використовувати спеціальні масажні стільці. Як правило, такі вироби виготовляються з урахуванням анатомічних особливостей тіла людини, мають підголовник і спинку, що регулюється, оснащуються підставками для рук і подушками для грудей.

Види масажних меблів

Найчастіше для проведення масажних процедур використовуються масажні столи, які бувають трьох видів:

  • Стаціонарні. Це досить потужні конструкції, які призначені для лікувально-оздоровчих кабінетів, салонів краси. Більшість стаціонарних моделей оснащуються підголовниками, що забезпечують комфортне положення шиї та голови та підвищують ефективність масажної процедури. Основа столу виготовляється із сталі або цінних порід деревини.
  • Розкладні. Мобільні конструкції, які використовуються при виїзді до клієнта або обмеженому робочому просторі в кабінеті. Мають компактні розміри, невелику вагу. Регулювання ніжок дозволяє досягти стійкості столу на будь-яких поверхнях.
  • Кушетки. Ще один варіант переносного столу, який не має регулювань висоти та не оснащується додатковими елементами. Окремі моделі мають отвір для обличчя, можуть складатися навпіл.

Конструкція масажних столів може бути одно-, дво-, трисекційною. Односекційні столи – це найпростіші моделі, що не мають рухомих частин. Двосекційні екземпляри мають рухому ножну частину або підголівник. Трисекційні конструкції мають максимальну функціональність і можуть оснащуватися підставками для рук. Багатосекційні столи часто обладнуються електроприводом, який дозволяє легко змінювати положення секцій під час роботи.

Матеріалом для виготовлення каркасу є алюміній, сталь, дерево. Як обшивка використовується штучна шкіра на бавовняній основі з набивкою з поліуретану. У дорожчих моделях застосовується арпатек - зовні не відрізняється від натуральної шкіри.

Висота столу може регулюватися телескопічними або ніжками, що загвинчуються, а також за допомогою гідравлічної системи, яка застосовується в стаціонарних і масивних конструкціях.

Де придбати масажні меблі?

Інтернет-магазин medimpulse.com.ua пропонує купити масажні меблі. Замовити товари для медичних закладів можна доставкою у Дніпропетровськ, Київ, Харків, Одесу, Запоріжжя, Кривий Ріг та інші міста України. Щоб вибрати медичні масажні меблі скористайтесь каталогом сайту, де ви знайдете повний опис, дізнаєтесь, скільки коштує товар, вартість доставки.