Парові інгалятори (небулайзери) в інтернет магазин - МедІмпульс
Медімпульс
(067) 379-60-95
  • (093) 736-76-60
cart

Парові інгалятори (небулайзери)


Парові інгалятори (вологий інгалятор)

Незважаючи на появу нових технологій, поряд із сучасними небулайзерами (ультразвуковими, компресорними, мембранними) широко застосовується паровий інгалятор. При проведенні інгаляцій за допомогою таких пристроїв можна застосовувати будь-які натуральні компоненти - ефірні олії, трав'яні настої, відвари, прополіс та мед та ін.

Купити паровий небулайзер можна в інтернет-магазині medimpulse.com.ua, який пропонує широкий спектр якісних товарів медичного призначення та товарів для здоров'я, замовити які можна з доставкою в будь-яке місто України, в тому числі Дніпропетровськ, Київ, Харків, Одесу, Запоріжжя . Дізнатися ціну товару, що зацікавив вас, вартість доставки, можна у наших консультантів у телефонному режимі.

Принцип дії та застосування парового інгалятора

Механізм дії парового пристрою для інгаляцій простий: у ємність заливається розчин з ефірними оліями або зборами трав та нагрівається до температури 38-45 градусів. Пар, що утворюється, через спеціальну насадку подається до користувача. Сучасні парові інгалятори (інгалятор тепловологій) надають можливість регулювати температуру пари та інтенсивність подачі.

Багато моделей комплектуються набором насадок, що дозволяє використовувати інгалятор для лікування та профілактики захворювань у всіх членів сім'ї. Підбір насадки краще проводити індивідуально, домагаючись максимально щільного її прилягання до обличчя пацієнта. Небулайзер для дітей повинен бути стійким і по можливості мати прогумоване дно, що перешкоджає ковзанню.

Парові інгалятори показують високу ефективність при лікуванні захворювань верхніх дихальних шляхів, кашлі, нежиті. При вологому кашлі інгаляції допомагають розріджувати та виводити мокротиння. Це добрий спосіб зміцнення нервової, імунної системи. Дуже широко парові інгалятори використовують у косметичних цілях – для очищення пір, покращення кровообігу у шкірних покривах.

Переваги парових небулайзерів

Основні переваги:

  • доступна ціна;
  • проста конструкція та зручна експлуатація;
  • висока ефективність при захворюваннях верхніх дихальних шляхів;
  • можливість застосування у пацієнтів, які схильні до алергічних реакцій на лікарські препарати.

Де придбати паровий інгалятор?

Наш сайт – це місце, де можна купити весь спектр товарів для здоров'я, вибрати які ви зможете в зручному каталозі, що містить докладний опис, фото, відомості про те, скільки коштує товар. Як правильно вибрати небулайзер вам підкажуть наші менеджери.

В цій категорії немає товарів.