Ультразвукові інгалятори (небулайзери) купити - МедІмпульс
Медімпульс
(067) 379-60-95
  • (093) 736-76-60
cart

Ультразвукові інгалятори (небулайзери)Інгалятор Dr.Frei Compact - найнегабаритніший небулайзер!

Інгалятор Dr.Frei Compact - найнегабаритніший небулайзер!

Інгалятор Dr.Frei Compact - найнегабаритніший небулайзер! Розміри: 83,5 мм х 169 мм х 60 мм. Вага 26..

Ціна: 0.01 грн.

Небулайзер Little Doctor LD-250U - ультразвуковий інгалятор Літл Лікар!

Небулайзер Little Doctor LD-250U - ультразвуковий інгалятор Літл Лікар!

Інгалятор ультразвуковий LD-250U Ультразвуковий інгалятор для використання вдома та в клініці. Висок..

Ціна: 1.880.00 грн.

Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)

Ультразвуковий інгалятор (небулайзер)

Інгалятори нового покоління для індивідуального користування – небулайзери дозволяють формувати аерозольну «хмару» з рідких розчинів, що забезпечує високу ефективність лікувальних процедур. Розмір часток, що генеруються, варіюється від 1 до 5 мкм, в залежності від технології, що застосовується в апараті. Один із популярних сьогодні різновидів інгаляторів – небулайзер ультразвуковий.

Купити ультразвуковий інгалятор можна в інтернет-магазині medimpulse.com.ua, який пропонує широкий спектр якісних товарів медичного призначення та товарів для здоров'я, замовити які можна з доставкою в будь-яке місто України, в тому числі Дніпропетровськ, Київ, Харків, Одесу, Запоріжжя . Дізнатися ціну товару, що зацікавив вас, вартість доставки, можна у наших консультантів у телефонному режимі.

Принцип дії ультразвукового небулайзера

Перетворення робочого розчину на аерозоль здійснюється при впливі на нього хвиль ультразвукового діапазону. Частки, що при цьому утворюються, здатні впливати навіть на найвіддаленіші ділянки дихальної системи.

Згідно з дослідженнями, площа запалених слизових оболонок органів дихання (з урахуванням бронхіол) варіюється від 5 до 10 кв. м. Щоб досягти бажаного лікувального ефекту, для на уражені ділянки знадобиться щонайменше 20-30 мл лікарського препарату. Такий значний обсяг лікарського засобу здатний ввести в систему дихання лише ультразвуковий інгалятор.

В УЗ-інгаляторах можна використовувати відвари лікарських рослин, мінеральну воду, ефірні олії. Створена дрібнодисперсна емульсія дозволяє застосовувати небулайзер для сеансів ароматерапії та зволоження повітря у приміщенні.

Переваги ультразвукових небулайзерів

Основні переваги ультразвукових інгаляторів:

  • компактні розміри – такий пристрій може стати вашим супутником у далеких поїздках;
  • наявність додаткових масок і насадок, які дозволяють проводити процедуру хворому;
  • завдяки оптимальній температурі аерозолю апарат можна сміливо використовувати для лікування дітей (у профілактичних цілях достатньо поставити інгалятор поруч з ліжечком);
  • безшумна робота.

Де придбати інгалятор ультразвуковий

Наш сайт – це місце, де можна купити ультразвуковий небулайзер і весь спектр товарів для здоров'я, вибрати які ви зможете в зручному каталозі, що містить докладний опис, фото, відомості про те, скільки коштує товар. Як правильно вибрати небулайзер вам підкажуть наші менеджери.