Ростомір дитячий (медичний) в інтернет магазині - МедІмпульс
Медімпульс
(067) 379-60-95
  • (093) 736-76-60
cart

РостоміриРостомір

Ростомір "сидячи-стоячи" РС-2000

Ростомір РС призначений для вимірювання зростання у пацієнта в положенні сидячи та стоячи. Для вимір..

Ціна: 1.660.00 грн.

Ростомір дитячий РД-1

Ростомір дитячий РД-1

Часи, коли виміряти зростання немовляті викликало якісь труднощі, пішли у далеке минуле. Сучасні вир..

Ціна: 1.830.00 грн.

Ростомір настінний РН-2000

Ростомір настінний РН-2000

..

Ціна: 690.00 грн.

Ростомір підлоговий РП-2000

Ростомір підлоговий РП-2000

Ростомір підлоговий РП-2000 призначений для вимірювання зростання пацієнта в положенні стоячи. Прост..

Ціна: 1.668.00 грн.

Показано 1 по 4 з 4 (Всього сторінок 1)

Лідери продажу

Ростомір медичний – є спеціальним пристосуванням, призначеним для антропологічних вимірювань. Дозволяє швидко визначити зростання як у дорослих, так і у дітей. Ростоміри застосовуються в медичних закладах, в освітніх закладах, дитячих садках та яслах, спортивно-оздоровчих комплексах, санаторних закладах та на підприємствах. Як основні матеріали виготовлення використовуються стійкий до механічних пошкоджень та дії агресивних речовин пластик або метал.

Види ростомірів

Залежно від конструкції ростоміри медичні бувають:

  • Настінні. Такі пристрої фіксуються на стіні за допомогою двох кронштейнів на певній відстані від підлоги. Є конструкцією у вигляді штанги з нанесеною розміткою і рухомим рівнем. Виробники пропонують механічні та електронні пристрої. Останні оснащуються виносними рідкокристалічними дисплеями, живляться від батарейок та можуть обладнатися послідовним інтерфейсом RS-232 для передачі отриманих даних у ПК. Стандартний діапазон вимірів – від 40 до 230 см.
  • Підлога. Це конструкції, що складаються зі стійки з мірною шкалою і повзунка, що пересувається по ній. Такі ростоміри призначені для вимірювання зростання у дітей від 1 року та дорослих. Так само як і настінні пристрої можуть бути повністю механічними або електронними. Стандартний діапазон вимірів – від 40 до 230 см.

Крім цього існують спеціальні ростоміри для новонароджених, які призначені для лікарень (перинатальних центрів, пологових відділень), але можуть застосовуватись і в домашніх умовах. Вони є конструкції, що дозволяють проводити вимірювання в положенні лежачи. Діапазон вимірювань – від 75 до 100 см. На відміну від пристосувань для дорослих, дитячі ростоміри виготовляються лише з гіпоалергенних матеріалів (пластику, ламінованого ДСП тощо).

Де купити?

Інтернет-магазин medimpulse.com.ua пропонує якісний дитячий ростомір, купити який можна в будь-якому регіоні України, в тому числі в таких містах, як Дніпропетровськ, Київ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Кривий Ріг. Щоб вибрати та замовити ростоміри для дітей та дорослих скористайтесь каталогом сайту, де ви знайдете повний опис, дізнаєтесь, скільки коштує товар, вартість доставки.