Термометри (градусники) купити в інтернет магазині - МедІмпульс
Медімпульс
(067) 379-60-95
  • (093) 736-76-60
cart

Термометри (градусники)


Оберіть підкатегорію

Термометри (градусники)

Температура тіла – це один із основних показників теплового стану людського організму. Незначні її коливання (гіпотермія чи гіпертермія) свідчить про початок патологічних процесів. Вимірюється температура тіла градусниками (термометрами). Купити градусник рекомендується сім'ям з дітьми та літніми людьми, але він не буде зайвим у домашній аптечці будь-якої людини.

Термометри випускаються у широкому асортименті. Для кожного виду характерні свої плюси та мінуси, певні особливості застосування.

Класичні ртутні термометри. З'явилися вони одні з перших і є найбільш поширеним варіантом. Зумовлено це їхньою прийнятною ціною та простотою вимірювання температури. Широко використовуються вони у медичних закладах, школах, садках. Більш сучасні моделі трохи модернізовані: через небезпеку, яку є ртуть, її замінюють на альтернативні наповнювачі, наприклад, сплав галінстану. Вимірювати температуру скляним градусником можна орально, ректально і в пахвовій западині.

Електронні градусники - це універсальні моделі: вони прості в експлуатації та безпечні навіть для найменших. Основна їхня перевага – це швидкий (від 10 до 60 сек.) вимірювання температури тіла, фіксація результатів на дисплеї, звукове сповіщення. Точність результатів залежатиме від дотримання правил експлуатації: головка градусника повинна щільно контактувати з тканинами, тому краще використовувати його орально або анально. Більшість моделей, запропонованих інтернет-магазином "Medimpulse" (Україна), мають міцний водонепроникний корпус.

Різновидом електронного ряду є соски-термометри. Ціна на такі вироби може залежати від виробника та додаткових функцій.

Інфрачервоні градусники вушні чи лобові видають результати через 2-3 секунди. Можуть бути контактні та безконтактні. Різновидом цього ряду є термотест – індикаторна температурна смужка, яка кріпиться на лоб.

<Купити термометри за прийнятними цінами з доставкою по Україні (зокрема до Києва) можна на сайті Medimpulse. Фото товару, характеристики, інструкція та відгуки полегшувати процес вибору.