Протипролежневий матрац купити в інтернет магазині - МедІмпульс
Медімпульс
(067) 379-60-95
  • (093) 736-76-60
cart

Протипролежневі матрациМатрац протипролежневий з компресором пористий

Матрац протипролежневий з компресором пористий

В основі роботи ніздрюватого матраца Ortophorma лежить безперервне наповнення та спускання безлічі о..

Ціна: 1.480.00 грн.

Матрац протипролежневий з компресором пористий Ortophorma Н-0007

Матрац протипролежневий з компресором пористий Ortophorma Н-0007

В основі роботи ніздрюватого матраца Ortophorma лежить безперервне наповнення та спускання безлічі о..

Ціна: 1.300.00 грн.

Матрац протипролежневий Armed Трубчастий

Матрац протипролежневий Armed Трубчастий

Якість матеріалів та дивовижна простота в експлуатації роблять трубчастий матрац Армед найефективніш..

Ціна: 4.299.00 грн.

Показано 1 по 3 з 3 (Всього сторінок 1)

Протипролежневі матраци

Пролежні - це зміни тканин, що виникають у лежачих хворих внаслідок тривалого систематичного тиску на певні ділянки тіла. У профілактичних цілях необхідно забезпечити зменшення стискання тканин, для чого рекомендується купити протипролежневий матрац. Ці вироби є не тільки профілактичними, але й мають лікувальний ефект при вже існуючих патологіях тканин.

Принцип дії протипролежневих систем є досить простим. Протипролежневий матрац складається з декількох відділень (осередків або трубок), які по черзі наповнюються повітрям, що нагнітається в їхню порожнину компресором. Таким чином відбувається легка масажна дія, активується кровотік і відтік лімфи.

Також протипролежневий матрац з компресором додатково може бути покритий шаром лазерної перфорації у вигляді отворів мікроскопічних на поверхні. Порівняно з покриттям ПВХ вона має ряд переваг: вільно циркулююче повітря охолоджує та підсушує шкіру, протистоїть утворенню попрілостей та надмірному відділенню поту.

Інтернет-магазин «Medimpulse» (Україна) пропонує протипролежневі матраци з різними характеристиками:

  • антипролежневий різного розміру – дитячі та дорослі, розраховані на вагу понад 120 кг;
  • протипролежневий з різним покриттям – ПВХ-плівка або перфоровані;
  • різною структурою: балонні та комірчасті.

Матрац протилежний комірчастий з компресором є оптимальним варіантом для профілактики пролежнів. Він складається з безлічі невеликих камер-осередків (звідси і назва виробу), які в шаховому порядку з періодичністю 6-10 хвилин наповнюються повітрям, що забезпечує зміну точок опори тіла.

Матрац протилежний балонний ефективний для полегшення стану хворого лежачого з пролежнями 2-4 стадії. Він складається із з'єднаних між собою балонів, розташованих паралельно один до одного. З періодичністю 8-10 хвилин трубки (парні, потім непарні) наповнюються повітрям, забезпечуючи розподіл тиску на поверхню тіла. Незважаючи на те, що для наповнення балонів потрібно більше часу, ніж для наповнення осередків, балони матраци користуються хорошими відгуками користувачів та медичних співробітників.

На ціну виробу впливають різні фактори: його розміри та тип тканини, рівень енергоспоживання та шуму компресора, виробник.

Де придбати протипролежневі матраци

Купити протипролежневий матрац інтернет-магазин «Medimpulse» пропонує широкий вибір протипролежневих систем (матрац, подушок, комплектів для миття, інше) з доставкою по всіх регіонах України (Київ, Одеса, Дніпропетровськ). На сайті розміщено наочні фото товарів та описи.