Слухові апарати купити в інтернет магазині - МедІмпульс
Медімпульс
(067) 379-60-95
  • (093) 736-76-60
cart

Слухові апарати


Слуховий апарат - інтернет-магазин «Medimpulse»

Слуховий апарат – медичний прилад, застосування якого необхідне для стійких порушень слуху. Купити слуховий апарат рекомендується при вроджених патологіях або набутих внаслідок травм, перенесених захворювань, але лише після консультації лікаря офтальмолога та сурдолога. Продаж виробів здійснюється спеціалізованими магазинами та аптеками. Для людей похилого віку і глухих від народження це можливість орієнтуватися в просторі.

Інтернет-магазин «Medimpulse» (Україна) пропонує великий вибір апаратів з різними технічними характеристиками: аналогові та цифрові, які класифікуються за конструктивним виконанням:

  • Завушні слухові апарати складаються з корпусу, що виготовляється із пластику, рідше – із титану. Усередині нього розміщена електроніка - мікрофон, підсилювач звуку, випромінювач. Корпус у вигляді дуги розташовується на зовнішньому вусі, а всередину вводиться вушний вкладиш. Виготовляють такі вкладиші індивідуально, по зліпку. Саме це забезпечує високу якість звуку, відсутність свисту, дискомфорту від механічного подразнення. такі моделі недорогі та доступні для широкого кола користувачів. Може бути дорослий та дитячий.
  • Внутрішньовушні слухові апарати повністю повторюють форму внутрішнього вуха. Вони компактні, легкі, практичні непомітні і в цьому їхня основна перевага перед іншими типами приладів. Внутрішньоканальний прилад користується позитивними відгуками активних людей, наприклад спортсменів. Перебуваючи у вушній раковині, він не реагує на вібрацію та струс.

Різновид внутрішньоканальних приладів – глибококанальні слухові апарати у вигляді мікро чіпа, зручно розташованого глибоко у вушному каналі. Це найкращі сучасні апарати. Крім того, що він абсолютно невидимий, він абсолютно несприйнятливий до вібрації та струсів.

Слухові апарати можуть працювати від батарей або акумулятора. Більшість моделей комплектуються пристроями для заряджання та кількома вушними вкладками різних розмірів. Вибрати прилад необхідно залежно від рівня втрати слуху: передбачено компенсацію малих, середніх та великих втрат.

Крім вищеописаних моделей використовуються кишенькові слухові апарати, рідше – в очковій оправі або як оголов'я.

Де купити слуховий апарат?


Купити слуховий апарат в інтернет-магазині Medimpulse можна недорого легко і зручно. На сайті є фото та опис товару. Ціни на продукцію нижчі, ніж в аптеках та спеціалізованих магазинах. Доставка здійснюється по всій території України – Дніпропетровськ, Харків, Одеса, Київ та інші міста.

В цій категорії немає товарів.