Бінт медичний купити в інтернет магазині - МедІмпульс
Медімпульс
(067) 379-60-95
  • (093) 736-76-60
cart

Бінт медичний


Бінт медичний – найпоширеніший перев'язувальний матеріал, який відомий ще з часів Стародавнього Єгипту. У ті часи його виготовляли зі смужок лляних, шовкових або вовняних тканин і просочували різноманітними маслами. Перші згадки про перев'язувальний матеріал - прообраз бинту, можна зустріти у Гіппократа, який описав безліч різних пов'язок.

Застосування стерильних чистих пов'язок пов'язане з ім'ям Парацельса, а спеціальні бинти, що мають підвищену гігроскопічність, стали застосовувати лише на початку 19 століття, і виготовляли їх на бавовняній основі. Промислове виробництво перев'язувальних матеріалів із марлі було налагоджено лише до кінця 19 століття.

Види бинтів

З моменту появи бинтів їх асортимент став значно ширшим. Наприклад, добре відомий гіпсовий бинт, що є марлю, посипану порошкоподібним гіпсом, який дозволяє швидко накласти гіпсову пов'язку при пошкодженнях. Широкого поширення набули еластичні вироби, пов'язки з яких мають ефект, що здавлює. Не менш потрібні сітчасті трубчасті перев'язувальні матеріали з трикотажу, які застосовують для закріплення пов'язок.

У загальному випадку, структура бинта є переплетенням бавовняних ниток, що складається з основи і перпендикулярно розташованої до нього іншої системи ниток. Характеристики виробу залежать від кількості ниток, що переплітаються.

Основні різновиди виробів:

  • Бінт стерильний марлевий. Є стрічками довжиною 5, 7, 10 метрів і шириною від 3 до 16 см, виготовлених з вибіленої марлі. Стерильні вироби оснащуються індивідуальною спеціальною упаковкою із плівки або пергаменту (нестерильні мають загальну упаковку). Більш ефективними є вироби з бавовняно-віскозної марлі – рани в цьому випадку гояться набагато швидше.
  • Бінт еластичний медичний. Використовується як стискаючі пов'язки (наприклад, при варикозному розширенні вен). Як матеріал виготовлення використовується бавовняна пряжа. Відрізняються високими характеристиками міцності, розтягуються на 50 відсотків. Довжина стрічки – 3 метри, ширина – 50 або 100 мм.
  • Бінт медичний трубчастий (сітчастий). Основне призначення – фіксація пов'язок. Являє собою рукав із трикотажного полотна. Вироби відрізняються гарною розтяжністю – 450 та 650 відсотків, що дозволяє використовувати їх для накладання пов'язок на верхніх чи нижніх кінцівках, а також на голову.

Де купити?

Інтернет-магазин medimpulse.com.ua надає можливість купити еластичний бинт. Замовити товари для медичних закладів можна доставкою у Дніпропетровськ, Київ, Харків, Одесу, Запоріжжя, Кривий Ріг та інші міста України. Щоб вибрати еластичний бинт, ціна на який залежить від його розмірів, скористайтесь каталогом сайту, де ви знайдете повний опис, дізнаєтесь, скільки коштує товар, вартість доставки.

В цій категорії немає товарів.