Аспіратори назальні (соплевідсмоктувач) купити - МедІмпульс
Медімпульс
(067) 379-60-95
  • (093) 736-76-60
cart

Аспіратори назальні (соплевідсмоктувачі)Аспіратор "Чистий носик"

Аспіратор "Чистий носик"

Виробники назального аспіратора Чистий носик, при розробці пристрою, враховували всі нюанси безпеки ..

Ціна: 280.00 грн.

Аспіратор д/носа Nosefrida д/дітей

Аспіратор д/носа Nosefrida д/дітей

Аспіратор д/носа Nosefrida д/дітей/ Аспіратор застосовується з перших днів життя і до моменту, коли ..

Ціна: 202.00 грн.

Аспіратор назальний дитячий Марімер (Laboratoires Gilbert, Франція)

Аспіратор назальний дитячий Марімер (Laboratoires Gilbert, Франція)

Аспіратор назальний дитячий Марімер (Франція) Показання до застосування: Аденоїди, гострий, алергічн..

Ціна: 158.00 грн.

Показано 1 по 3 з 3 (Всього сторінок 1)

Лідери продажу

Аспіратор дитячий для носа (соплевідсмоктувач)

На відміну від дорослих, діти до віку що неспроможні самостійно очищати ніс від слизу. Це нешкідливе на перший погляд явище (нежить) при несвоєчасному лікуванні призводить до застійних явищ. Діти з нежиттю погано сплять, їдять і менш активні. Тому кожна мати повинна вважати своїм обов'язком купити назальний аспіратор (сл).

Аспіратор для носа (соплевідсмоктувач) – цей нескладний медичний пристрій (механічний, напівавтоматичний, автоматичний), що працює на основі вакууму. Складається він із ємності для збору слизу та трубочки з насадкою (одною або кількома). Принцип роботи такого апарату досить простий: трубочка з м'якою насадкою вводиться в ніздрю малюка і під тиском слиз витягується, збирається в колбі.

В інтернет-магазині «Medimpulse» (Україна) запропоновано широкий асортимент такої продукції, як дитячі соплесоси з різними технічними характеристиками та за різною ціною:

  • Найпростіший варіант – це спринцівка. Невелика гумова груша з м'яким наконечником легко і ефективно витягує соплі, що накопичилися, але має ряд недоліків: під час маніпуляції є ризик пошкодити слизову оболонку носика дитини.
  • Великою популярністю серед матусь мають механічні аспіратори. Ці прості у застосуванні, компактні та зручні пристрої складаються з трубочки та резервуара для рідини. Наконечник вводиться малюкові в ніздрю, а другий береться до рота дорослою людиною. Шляхом витягування повітря очищається носова порожнина, а сама рідина накопичується в ємності. Їхня основна перевага – компактність і прийнятна ціна.
  • Електронні дитячі аспіратори повністю автоматизовані. Достатньо ввести в носик наконечник і натиснути кнопку, і соплі швидко опиняться в резервуарі. Вони користуються виключно позитивними відгуками через свою багатофункціональність. З їхньою допомогою можна не тільки очистити ніс, але й виконувати процедуру зрошення носового проходу. Деякі електронні аспіратори назальні обладнані додатковими функціями, наприклад, музичними вставками.

Де купити соплевідсмоктувач?

В інтернет-магазині "Medimpulse" запропонований широкий асортимент продукції для догляду за малюками, в тому числі і соплесос. На сайті є фото аспіратора для носа, характеристики, інструкція з використання та інформація про наявність. Доставка здійснюється у всі міста України, в тому числі і до Києва.