Катетер купити в інтернет магазині - МедІмпульс
Медімпульс
(067) 379-60-95
  • (093) 736-76-60
cart

Катетери


Катетери призначені для з'єднання судин, каналів або порожнин організму із зовнішнім середовищем з метою введення лікарських засобів або інструментів, промивання тощо. Виготовляються із полімерів або металу.

Види катетерів

Виділяють два види катетерів:

  • судинні;
  • порожнинні.

Судинні або внутрішньовенні катетери – це центральні та периферичні венозні та артеріальні канюлі. Застосовуються для доставки лікарських засобів, а також для забору крові. Залежно від типу інструменти встановлюються в поверхневі або великі центральні вени.

Порожнинні використовуються для установки в сечівник, сечовий або жовчний міхур, ниркову балію, для тривалого дренажу при патологічних процесах, а також при патології уретри.

Вимоги до виробів:

  • біосумісність;
  • стійкість до дії хімічних речовин;
  • стійкість до температурних перепадів;
  • гідрофобність.

Одним із найпоширеніших матеріалів для виготовлення катетерів є силікон, який не викликає алергічних реакцій, не провокує відкладення солей в інструменті. Крім цього, силікон здатний витримувати термообробку до 230 градусів.

Досить часто при виробництві виробів цієї категорії використовується латекс – міцний та високоеластичний матеріал. Компоненти, що входять до його складу, можуть викликати алергію – для запобігання цьому виріб покривається силіконом, що дозволяє досягти високої біосумісності.

В окремих випадках для виготовлення катетерів може застосовуватися полівінілхлорид – недорогий матеріал, що має високу еластичність та міцність. Його недоліком є наявність пластифікаторів, які є токсичними для організму та викликають запальні процеси.

Інструменти з металу застосовуються рідко та призначені для нетривалого використання, наприклад, для випорожнення сечового міхура (сечові катетери) перед оперативним втручанням.

Інтернет-магазин medimpulse.com.ua надає можливість купити катетери. Катетер внутрішньовенний, купити який ми пропонуємо, можна замовити з доставкою в Дніпропетровськ, Київ, Харків, Одесу, Запоріжжя, Кривий Ріг та інші міста України. У каталозі сайту ви зможете вибрати товари медичним установам, ознайомитися з їх описом, дізнатися скільки коштує виріб, вартість доставки.

В цій категорії немає товарів.