Бандаж для пахової грижі в інтернет магазині МедІмпульс
Медімпульс
(067) 379-60-95
 • (093) 736-76-60
cart

Грижовий бандаж


Оберіть підкатегорію

Грижовий бандаж

Такі заняття як підняття важких предметів, спортивні навантаження та багато іншого призводять до утворення гриж. Для профілактики та лікування пупкових, пахових та для грижі білої лінії живота рекомендується носити протигрижовий бандаж.

Пристосування для грижі живота та інших її видів є еластичною конструкцією, що забезпечує надійну фіксацію м'язів і внутрішніх органів. Він складається з поясного ременя, підстередника та пелота.

Бандаж грижовий застосовується:

 • для профілактики рецидиву;
 • при розбіжності м'язів живота;
 • у післяопераційний період;
 • для хребта при грижі для зменшення болючих відчуттів.

Купити хороший бандаж для спини при грижі хребта недорого ви можете просто зараз через наш інтернет-магазин. Залежно від ступеня ускладнень та порад фахівця наш каталог пропонує замовити відповідний пристрій. Всі вироби виготовляються з тонкого щільного матеріалу, що добре пропускає повітря. Вони зручні в носінні і не сковують рухи.

Основні види

Від характеру грижі існують такі види виробів:

 • пупковий;
 • пахвинний;
 • у вигляді пояса.

Останній використовується для вправлення випнувань. Виходячи зі ступеня ускладнення та виду грижі, залежатиме, який вибрати бандаж. Вартість варіюється від набору характеристик: кількості ременів, форми пелота та особливостей пружини.

Як підібрати та носити

Щоб правильно вибрати бандаж для грижі, потрібно розуміти його призначення. Перед тим, як вибрати, краще проконсультуватися з лікарем. Саме він визначить вид грижі та підбере оптимальне пристосування. Важливо грамотно підібрати розмір виробу. Для цього необхідно зняти мірки з кола талії та стегон.

Для носіння слідуйте рекомендаціям:

 • надягайте пристрій лежачи, попередньо вправивши випинання;
 • закріпіть на стегнах за допомогою липучок за інструкцією;
 • щоб зняти атрибут, розстебніть застібки.

Еластичний бандаж необхідно прати в теплій воді без застосування агресивних засобів для чищення і сушиться на відкритому повітрі. Період носіння виробу визначає лікар.

При регулярному застосуванні бандажів ви захистите свої м'язи від перенапруги і забезпечите значний захист пошкодженій ділянці. Виріб допомагає запобігти появі небезпечних гриж під час щоденної трудової діяльності. Крім цього, рекомендується носити бандаж після грижі для закріплення отриманого ефекту.

Де купити?

Якщо ви не знаєте, де купити дешево якісні вироби для позбавлення від різного виду гриж, відвідайте наш сайт. Приваблива ціна, швидка доставка (Україна) у будь-яке місто (Дніпропетровськ, Київ, Харків, Одеса, Запоріжжя), регулярні знижки та акції вам гарантовані. У наших менеджерів ви можете дізнатися, скільки коштує обраний товар, його наявність та опис.