Медимпульс
(067) 379-60-95
  • (050) 602-39-53
  • (093) 736-76-60
cart

За допомогою тесту для вагітності чоловік виявив у себе рак яєчка

Коли молодий американець знайшов у ванній кімнаті набір для перевірки на вагітність і вирішив жартома використовувати його сам, він ще не знав, чим закінчиться ця історія. Але придуркуватий експеримент в підсумку врятував йому життя.

Тест на вагітність, який знайшов американський студент, належав його колишній дівчині. Що саме штовхнуло хлопця використовувати його «за призначенням», невідомо. Однак, на свій подив, після нанесення декількох крапель сечі на «пристрій» молодий чоловік виявив, що почервоніли відразу обидві індикаторні смужки (нагадаємо: дві яскраві смужки на тесті означають, що жінка вагітна).

Веселою новиною студент поділився з другом-художником, який супроводив її забавними картинками в жанрі коміксу і розмістив на популярному в західних країнах соціальному новинному сайті Reddit. Новина про «вагітного» чоловіка так сподобалася відвідувачам сайту, що протягом короткого часу її прокоментувало понад 1 300 чоловік. Але серед жартівливих відгуків різко виділилася одна порада: «Скажи своєму другу, що він не вагітний, а у нього, швидше за все, рак яєчка: нехай негайно перевіриться у лікаря!».

Автор поста тут же сповістив приятеля про похмурий коментар, і той про всяк випадок вирішив відвідати лікаря. Всупереч очікуванням уролог дійсно виявив у молодої людини пухлину правого яєчка. Тепер студента чекає операція і курс хіміотерапії, причому його шанси на повне одужання медики оцінюють дуже позитивно, тому що пухлина ще не встигла поширитися за межі яєчка.

Як пояснюють лікарі, і при настанні вагітності у жінок, і при пухлинах яєчка у чоловіків в організмі різко зростає рівень особливого гормону - хоріонічного гонадотропіну людини. Саме активність цього гормону і фіксує тест. Аналогічний аналіз використовують і онкоурології для перевірки результатів лікування злоякісних пухлин яєчка.